Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Mladší přípravka

 

 

PODZIM 2013

SEZÓNA 2013 - 2014

 

 

*********************************************************************************************************************************************

Turnaj Sruby – 1. 6. 2013   

 

    Další kolo fotbalového klání turnajů mladší přípravky jsme odehráli ve Srubech. K prvnímu utkání jsme nastoupili proti České Třebové, kterou jsme dokázali porazit 7 : 0. Druhé utkání proti silným Verměřovicím bylo hodně napínavé, v poločase jsme prohrávali 2 : 3. Srdnatou a zarputilou hrou s obrovskou touhou po vítězství jsme dokázali utkání otočit a v krásném sportovním duelu vyhrát těsně, leč zaslouženě 4 : 3. V rozhodujícím střetnutí o první místo nás čekalo těžké utkání s domácím celkem. Věděli jsme, že pokud chceme uspět musíme odevzdat výborný výkon bez chyb a opět s velkým nasazením. To se nám nakonec podařilo a tak po vyrovnaném prvním poločase 1 : 1 jsme utkání dotáhli bojovností, trpělivostí a disciplínou k vítěznému skóre 2 : 1. V této části sezony se nám podařilo na horké půdě tradičního rivala ze Srubů získat již třetí turnajové vítězství. Poděkování patří všem hráčům a hráčkám za krásné sportovní zážitky a sportovní nasazení.

 

       Výsledky:

Zámrsk – Česká Třebová      7 : 0  (pol. 3 : 0, Suchomel 5, Bezdíček, Jiráček)

Zámrsk – Verměřovice          4 : 3  (pol. 2 : 3, Bezdíček 3, Suchomel)

Zámrsk – Sruby                      2 : 1  (pol. 1 : 1, Suchomel, Bezdíček)

 

Konečné pořadí:

 

 1. ZÁMRSK                                9 bodů              13 :  4
 2. SRUBY                                    6 bodů             10 :  3
 3. VERMĚŘOVICE                     3 body             10 :13
 4. ČESKÁ TŘEBOVÁ                0 bodů               4 :17

 

Střelci:  Suchomel 7, Bezdíček 5, Jiráček

Sestava: F.Wayrauch, M.Jiráček, J.Tuček, N.Jiráská, D.Řehoř, M.Bezdíček, V.Suchomel, B.Talacko, A.Wayrauchová, D.Horák,

**************************************************************************************************************

 

Turnaj Zámrsk –   26. 5. 2013   

Šesté kolo turnajů mladší přípravky jsme tuto neděli odehráli na domácím hřišti. Za účasti hostujících celků Sokola Semanín a Sokola Srubů.

V turnaji jsme obsadili pěkné druhé místo, když rozhodující utkání ze sousedem ze Srubů jsme podlehli těsně 3 : 4. Předtím jsme však dokázali porazit celek ze Semanína 6 : 0.

Výsledky:

Zámrsk – Semanín    6 : 0  (3 : 0)      Suchomel 2, Bezdíček, Talacko, Jiráská, Jiráček

Zámrsk – Sruby         3 : 4   (1 : 3)      Jiráček, Suchomel, Bezdíček

 

Pořadí v turnaji:

 

 1. SRUBY            6 bodů        12 :  3
 2. ZÁMRSK         3 body          9 :  4
 3. SEMANÍN       0 bodů          0 :14

 

 *******************************************************************************************************************************************

Turnaj Sruby – 11. 5. 2013

Čtvrté kolo turnajů mladší přípravky okresní soutěže jsme odehráli na hřišti Sokola Sruby.

K prvnímu utkání jsme nastoupili proti domácímu celku, který nám chtěl vrátit porážku z minulých zápasů na jejich hřišti. V poločase jsme prohrávali 0:2, ale zvýšeným nasazením a bojovností, větším tahem na branku a vůlí po vítězství jsme dokázali vyrovnat a nerozhodný výsledek 2:2 měla rozhodnout střelba z hranice pokutových kopů. Ty proměnil Bezdíček a Jiráček, Wayrauch dva pokutové kopy chytil, dokázali jsme tedy tento zápas dotáhnout k vítězství.

V druhém utkání jsme potvrdili roli favorita a mladé naděje Chocně B jsme porazili 16:0. K poslednímu utkání jsme se postavili celku z Kerhartic. Po vyrovnané hře z kvalitním soupeřem byl poločas 3:3. V druhém poločase opět dominovala naše bojovnost a přímočarost v tahu na branku. Utkání jsme zvítězili 6:4.

Pochvalu za nasazení, snahu a bojovnost zaslouží všichni hráči a hráčky bez výjimky!!! Výbornou hrou vynikali útočníci, Suchomel a Bezdíček. Obětavostí pro kolektiv všechny předčil Denis Řehoř. Do listiny střelců se tentokrát zapsali i zadní obranné řady, když se 3x trefili Jiráček a Wayrauch.

Turnaj se nám povedl herně i výsledkově. Dokázali jsme zvítězit ve 4. turnaji v řadě po sobě, což je pro nás motivací pokračovat v dobře nastavené koncepci práce s mládeží a dobrou vizitkou našeho klubu v okresních soutěžích mládeže.

 

Výsledky:

Zámrsk – Sruby          2 : 2    PK 2 : 1  (0 : 2),   Suchomel 2, PK 2:1, Bezdíček, Jiráček

Zámrsk – Choceň      16 : 0                   (9 : 0)    Suchomel 3, Bezdíček 3, Jiráček 3, Wayrauch 3,  Talacko 2,    

                                                                                Řehoř, Jiráská

Zámrsk – Kerhartice   6 : 4                    (3 : 3)    Suchomel 2, Řehoř 2, Bezdíček, Talacko

              Pořadí turnaje:

 1.  ZÁMRSK                          8 bodů     24 :  6
 2.  SRUBY                             7 bodů      15 :  6
 3.  KERHARTICE                  3 body      12  :16
 4.  CHOCEŇ                          0 bodů        0 : 23 

STŘELCI: 

Suchomel  7 branek,  Bezdíček 4,  Wayrauch 3,  Jiráček 3,  Talacko 3,  Řehoř 3,  Jiráská,

 

*******************************************************************************************************************************************

Turnaj Semanín – 4. 5. 2013

Ke třetímu kolu okresních turnajů mladší fotbalové přípravky jsme zajížděli do Semanína. Vzhledem k deštivému počasí se turnaje účastnila pouze  tři družstva.

K prvnímu utkání jsme se postavili celku Českých Libchav. Obrovský hlad po vstřelených gólech, zejména našeho Vojty Suchomela zapříčinil, že jsme v poločase vedli již 6:2 a celé utkání jsme dohráli  s nekompromisním výsledkem 11:2. Dařilo se takřka vše a hra vykazovala náznaky velice pěkných fotbalových kombinací s přesnou nahrávkou.

V druhém utkání jsme nastoupili proti domácímu Semanínu. Začátek utkání jsme trochu podcenili a díky našim chybám jsme dovolili soupeři i díky jejich obrovské bojovnosti poločasový výsledek 2:2. V druhé půli jsme však soupeře přehráli techničtější hrou a počtem vypracovaných šancí, z nichž jsme dokázali strhnout brankový poměr na naši stranu a dramatický, pohledný zápas jsme dokázali dotáhnout do vítězného konce 5:2.

Turnaj jsme vyhráli před Libchavami a domácím Semanínem. Pověst kanonýra opět potvrdil Vojta Suchomel. Výbornou finální přihrávkou se opět prezentoval Matěj Bezdíček. Černou práci záložníka pro tým svou obětavou hrou vynikal Denis Řehoř. Dobrou přihrávkou a podporou útočníků nezklamala Nikola Jiráská. Jistotou v zadních řadách byl opět Michal Jiráček, kterému také chybělo trochu štěstí při vypracování si brankové příležitosti při pěkných střelách z vlastní poloviny. Velmi příznivé brankové skóre udržel dobrými zákroky i brankář Fanda Wayrauch. Nelze opomenout bojovnost a zarputilost nejmladších, Anežky Wayrauchové a Bena Talacka, který se rovněž zapsal vstřelenými brankami.

Turnajové zápasy jsme absolvovali pouze v 8 hráčích (2 na střídání). Trenéři touto cestou děkují rodičům, kteří přizpůsobili svůj rodinný program tak, aby alespoň na nedělní dopoledne zvítězil u jejich dětí sport a síla kamarádství ve fotbalovém kolektivu.

Výsledky turnaje:

Semanín – Čes.Libchavy   2 : 6

Zámrsk – Čes. Libchavy  11 : 2  (6 : 2), Suchomel 6, Bezdíček, Řehoř 2, Talacko,vlastní             

Zámrsk – Semanín           5 : 2  (2 : 2),  Bezdíček, Jiráská, Suchomel, Talacko, vlastní)

Pořadí turnaje:

 1.  ZÁMRSK                         6 bodů   16 :  4
 2. ČESKÉ LIBCHAVY           3 body      8 : 13
 3. SEMANÍN                         0 bodů      4 : 11

 

Střelci:  Suchomel  7 branek,  Bezdíček 2,  Talacko 2,  Řehoř 2,  Jiráská,  vlastní 2

 

********************************************************************************************************************************************************************

 Turnaj Sruby - 27. 4. 2013

K druhému klání okresních turnajů mladší fotbalové přípravky jsme zajížděli na hřiště silného tradičního soupeře Sokola Sruby.

Hned v prvním tkání turnaje jsme nastoupili proti domácímu celku, který jsme doposud v okresních soutěžích mladší přípravky ještě nedokázali překonat. Tentokráte bylo však vše jinak. Obrovskou bojovností, nasazením a touze po vítězství jsme po normální hrací době vybojovali remízu 3:3 a po střelbě ze značky pokutového kopu jsme nakonec zvítězili 2:0. Ve druhém utkání jsme porazili Choceň v poměru 5:1. A do posledního střetnutí s Lukovou jsme doslova vlétli v bojovném duchu rozhodnuti potvrdit vítězství tohoto sobotního dopoledne. S konečným výsledkem 6:0 v náš prospěch jsme potvrdili dobrou formu a navázali tak na turnajové vítězství z minulého týdne na domácím hřišti.

Výborným výkonem a velmi pohlednou hrou se předvedla naše útočná dvojice mladých fotbalových nadějí Vojta Suchomel a Matěj Bezdíček. Nelze opomenout takřka bezchybný výkon stopera Michala Jiráčka, který doslova zametal útoky soupeřů a společně s brankářem Fandou Wayrauchem dovolili soupeři vstřelit pouze 4 branky. Další pochvalu za týmový výkon zaslouží Kuba Tuček, Nikola Jiráská, Denis Řehoř a Anežka Wayrauchová.

 

Výsledky turnaje:

Zámrsk – Sruby     3:3 (pol.2:2, Suchomel 2, Bezdíček,  PK 2:0 – Jiráček, Suchomel)

Zámrsk – Choceň  5:1 (pol.2:1,  Suchomel 5)

Zámrsk – Luková   6:0  (pol. 3:0, Suchomel 3, Bezdíček 3)

Sruby – Luková       4:0

Sruby – Choceň      9:0

Choceň – Luková    0:3

      Pořadí turnaje:

 1. ZÁMRSK      8 bodů                     14:4
 2. SRUBY        7 bodů                      16:3
 3. LUKOVÁ      3 body                        3:10
 4. CHOCEŇ      0 bodů                        1:1 

STŘELCI:  Suchomel  10 branek, Bezdíček  4 branky,  (Dodatkové pok. kopy – Jiráček, Suchomel)

 

 

 ********************************************************************************************************************************************

 

Turnaj v Zámrsku – 20. 4. 2013

 Tuto sobotu sehrála naše mladší fotbalová přípravka turnaj na domácím hřišti za účasti celků z České Třebové, Řetové a Chocně. Jak se ukázalo, halová utkání sehraná v zimní přípravě proti silným soupeřům našim nadějím dala mnoho zkušeností, které dokázala hned na prvním turnaji jarní části sezony zužitkovat ve tři vítězná utkání. Nejprve jsme dokázali porazit tradičního soupeře z České Třebové poměrem 9:0. V druhém utkání jsme nijak nešetřili mladé fotbalisty z Chocně, které jsme vyprovodili nadílkou rovněž 9:0. V posledním utkání turnaje jsme potvrdili výborný výkon jednoznačným vítězstvím nad celkem z Řetové 12:0. Tentokráte jsme měli opravdu dobrý den, dařilo se vše a všem. Těžká utkání teprve přijdou, ale pochvala směrovaná všem hráčům za nasazení a disciplínu je opravdu na místě.

 

 

Zámrsk – Čes.Třebová B   9 : 0    (3 : 0),    Suchomel 4, Talacko 2, Jiráská, Bezdíček, Wayrauch)

 

Zámrsk – Choceň B           9 : 0    (5 : 0),   Suchomel 3, Talacko 2, Veselá, Řehoř, Bezdíček, Jiráská)

 

Zámrsk – Řetová             12 : 0    (6 : 0), Suchomel 6, Bezdíček 4, Talacko, Jiráská)

 

Pořadí turnaje:

 

 1. ZÁMRSK                          9 bodů         30 : 0
 2. ŘETOVÁ                          5 bodů           4 : 13
 3. CHOCEŇ                         3 body           2 : 12
 4. ČESKÁ TŘEBOVÁ           1 bod             1 : 12

 

 

 ********************************************************************

24. 2. 2013   

Halový turnaj Choceň – mladší přípravka

 

Další přípravný halový turnaj odehrála naše mladší přípravka v Chocni.  Z pěti odehraných zápasů jsme 4x prohráli, 1x zvítězili. Obsadili jsme 5. místo ze  6. zúčastněných družstev.

 

Výsledky:

 

Zámrsk  - Choceň A                           0:3

Zámrsk – Holice                                 0:5

Zámrsk – Choceň B                            6:0      (Suchomel 3, Bezdíček, Řehoř, Talacko)

Zámrsk – Horní Jelení                        1:2      (Suchomel)

Zámrsk – Ústí nad Orlicí                     0:4

 

Pořadí turnaje:

 

 1. CHOCEŇ A
 2. ÚSTÍ NAD ORLICÍ
 3. HOLICE
 4. HORNÍ JELENÍ
 5. ZÁMRSK
 6. CHOCEŇ B

 

 

 

******************************************************************

 

27. ledna 2013

ZIMNÍ TURNAJ V LIBCHAVÁCH:

Výsledky:

Ústí n/O     -   Choceň         1 : 0     (0 : 0)     Bartoš

Libchavy     -   Letohrad      0 : 2     (0 : 0)     Kyselo 2

Zámrsk       -   Ústí n/O       0 : 5     (0 : 1)     Cihlář 2, Jelínek, Bartoš

Letohrad    -   Choceň         0 : 0     (0 : 0)

Libchavy     -   Zámrsk          1 : 1     (0 : 0)     Boušek  -  Zeman

Letohrad    -   Ústí n/O       0 : 0     (0 : 0)

Zámrsk       -   Choceň         0 : 6     (0 : 5)     Hojmý, Čechlovský, Šeda, Vychytil, Škraňka

Libchavy     -   Ústí n/O       0 : 4     (0 : 2)     Bartoš, Cihlář, Motl, Mako

Zámrsk       -   Letohrad      0 : 8     (0 : 6)     Kyselo 2, Halbrštát 2, Bureš, Faltejsek, Borovička

Libchavy     -   Choceň         0 : 5     (0 : 3)     Hrnčíř 2, Hojmý, Čechlovský, Škraňka

 

Tabulka:

1   Ústí nad Orlicí    3        1       0          10 : 0     10

2   Choceň                2        1       1          11 : 1       7

3   Letohrad             2        0       2          10 : 0       6

4   Libchavy              0        1       3            1 : 12     1

5   Zámrsk                0        1       3            1 : 20     1

 

Z našeho mužstva byl vyhodnocen Vladimír Klofanda jako nejužitečnější hráč mužstva.

 

JARO  2013

 

******************************************************************

TENTO PROJEKT PODPORUJE NADACE ČEZ

 

STATISTIKA  SOUTĚŽNÍCH  ZÁPASŮ

 

SK ZÁMRSK – mladší přípravka       podzim 2012

 

POČET TURNAJŮ  :                        7

UMÍSTĚNÍ:                                      4x1.místo, 2x2.místo, 0x3.místo, 1x4.mí

POČET SOUTĚŽNÍCH ZÁPASŮ:      21

ÚSPĚŠNOST:                                 17x výhra, 3x remíza(3xvýhra na penalty), 4x prohra

SKÓRE:                                          185 : 33

SESTAVA:             BRANKÁŘI: František Wayrauch, Denis Řehoř

OBRÁNCI: Michal Jiráček, Jakub Tuček, Nikola Jiráská

ÚTOČNÍCI:Matěj Bezdíček, Vojta Suchomel, Ben Talacko, Anežka Wayrauchová, Adam Horák, Ema Veselá

STŘELCI:

SUCHOMEL           63

BEZDÍČEK             37

TALACKO              27

ŘEHOŘ                  23

JIRÁSKÁ               14

TUČEK                  11

VESELÁ                 4

WAYRAUCH           3

WAYRAUCHOVÁ   2

JIRÁČEK               1

 

REALIZAČNÍ TÝM:

VEDOUCÍ MUŽSTVA:       DANIEL BEZDÍČEK

HLAVNÍ TRENÉR:            IVAN SUCHOMEL

ASISTENT TRENÉRA:     FRANTIŠEK WAYRAUCH

      

 

SK ZÁMRSK – starší přípravka       podzim 2012

 

POČET TURNAJŮ  :                   

UMÍSTĚNÍ:                                      3x1.místo, 3x2.místo, 1x3.místo

POČET SOUTĚŽNÍCH ZÁPASŮ:      14

ÚSPĚŠNOST:                                  9x výhra, 0x remíza, 5x prohr

SKÓRE:                                           66 : 4

SESTAVA:             BRANKÁŘI: David Peška, Denis Řehoř

OBRÁNCI: Tomáš Syrový, Bára Tučková, Filip Peterka, Vláďa Klofanda, Matěj Říha

ÚTOČNÍCI: Jan Zeman, Natálka Kytlicová, Richard Horák, Johanka Tomanová

STŘELCI:

ZEMAN                  ….

TOMANOVÁ          ….

KLOFANDA            ….

KYTLICOVÁ           ….

ŘÍHA                      ….

HORÁK                  ….

SYROVÝ                ….

REALIZAČNÍ TÝM:

VEDOUCÍ MUŽSTVA:       DANIEL BEZDÍČEK

HLAVNÍ TRENÉR:            IVAN SUCHOMEL

ASISTENT TRENÉRA:     TOMÁŠ SYROVÝ

 

 **************************************************************************************

 

20. října 2012

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj v Kerharticích:

7. Turnaj v Kerharticích 

V sedmém kole turnajů mladší přípravky se naši mladí fotbalisté rozhodli pozvednout padlý prapor cti zámrského fotbalu na sportovním kolbišti v Kerharticích.

V mlhavém a pošmourném podzimním počasí tentokráte celý náš celek včetně realizačního zázemí šel jasně a odhodlaně za cílem předvést pohlednou a efektivní hru.

V prvním utkání jsme se postavili Chocni, kterou jsme po poločase 5 : 0 porazili 8 : 0. Na předvedeném výkonu bylo cítit, že jsme se vyspali do podařeného sobotního dopoledne. Nechyběla přesnost přihrávky, důraz a rychlé rozehrání míče, které je v této věkové kategorii velice důležité.

Ve druhém utkání nás čekalo béčko České Třebové, kteří letos s fotbalem začínají a tak naše již roční zkušenost a fotbalová ostřílenost zákonitě slavila úspěch v podobě vítězství 12 : 1.

Do třetího utkání jsme nastoupili natěšeni radostí a fotbalovým nadšením proti českotřebovskému céčku, které jsme rovněž pozornou a nekompromisní hrou přehráli 11 : 0.

Před posledním zápasem proti silnému domácímu celku z Kerhartic jsme doslova museli brzdit odhodlanost a nahecovanost některých našich hráčů v touze po vítězství a připomenout význam slov trpělivost, soustředěnost a respekt k soupeři. Bylo to marné. Na domácí celek jsme před slušnou diváckou kulisou převážně z řad kerhartických rodičů doslova vlétli taktikou policejních bezpečnostních zásahových složek, které mají jako základní pravidlo slova PŘEKVAPENÍ, RYCHLOST A  AGRESE.  Doslova po pár minutách nebylo co řešit. Domácí naděje se prakticky nestačili rozkoukat a vrátit zpět padlou čelist,když  jsme v poločase vedli  6 : 0 , ve druhé půli výborný výkon celého týmu doslova gradoval a po krásné,  pohledné hře jsme v utkání zvítězili vysoko 15 : 1.

Celý turnaj jsme po zásluze bez ztráty bodů vyhráli a trenéři mohli být tentokráte spokojeni nejen s výsledkem, ale především s předvedenou hrou. Vynikající výkon podal náš kanonýr Vojta Suchomel, který vsítil celkem 23 branek. Velkou pochvalu za obětavou práci pro tým zasluhují obránci Michal Jiráček,  Kuba Tuček a  Franta Wayrauch, kteří dovolili soupeřům vstřelit pouze dvě branky. Spolehlivý a chvályhodný výkon podal dále  Denis Řehoř, Matěj Bezdíček, Ema Veselá, Ben Talacko a Anežka Wayrauchová. Do hry se dostal i nováček v týmu Adam Horák.

Výsledky:

Zámrsk – Choceň                      8 : 0  (pol. 5 : 0, Suchomel 4, Talacko 3, Bezdíček)

Zámrsk – Česká Třebová B    12 : 1  (pol. 5 : 0, Suchomel 7, Řehoř 3, Veselá, Tuček)

Zámrsk – Česká Třebová C    11 : 0  (pol. 4 : 0, Suchomel 5, Wayrauch 2, Bezdíček, Talacko 2, Veselá Zámrsk – Kerhartice               15 : 1  (pol. 6 : 0, Suchomel 7, Bezdíček 5, Řehoř 2, Talacko)

 

Konečné pořadí v turnaji:

1.         ZÁMRSK                                             12 bodů          46 : 2

2.         KERHARTICE                          

3.         CHOCEŇ                                

4.         ČESKÁ TŘEBOVÁ  B

5.         ČESKÁ TŘEBOVÁ  C               

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj ve Vraclavi:

    Starší přípravka sehrála sedmý turnaj ve Vraclavi, kde se střetla s domácí  Vraclaví a s přípravkou Jiskry  Ústí n/O. B.  Více podrobností nebylo dodáno.

*************************************************************************************************************

14. října 2012

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj v Zámrsku:

13.10.2012  Turnaj Zámrsk

V šestém kole turnajů mladší přípravky okresní soutěže jsme figurovali jako pořadatelé a tak jsme ve slunečném sobotním dopoledni přivítali na našem hřišti celky ze Semanína, Srubů a Žamberka.

V prvním utkání jsme remizovali se Semanínem 2 : 2 a následné pokutové kopy jsme vyhráli 3 : 2.

Ve druhém utkání nás čekaly Sruby, kde jsme dlouho drželi nerozhodný stav, ale v poslední minutě jsme obdrželi rozdílovou branku a prohráli 2 : 3.

V posledním utkání jsme dokázali porazit celek ze Žamberka a v turnaji obsadit celkové druhé místo.

Trenéři byli tentokráte spokojeni s celkovým umístěním, než s předvedenou hrou, která vykazovala značné rezervy celého družstva.

Výsledky:

Zámrsk – Semanín              2 : 2    (Jiráská 2, poločas 0:0, penalty 3:2, Suchomel, Bezdíček, Wayrauch)

 Zámrsk – Sruby                  2 : 3    (pol. 1:1, Bezdíček, Suchomel)

Zámrsk – Žamberk             2 : 0    (pol.1:0, Bezdíček, Suchomel)      

Konečná tabulka  6. turnaje:

1.           SRUBY                                               9 bodů  11 : 6

2.           ZÁMRSK                                            5 bodů    6 : 5

3.           SEMANÍN                                         4 body     8 : 9

4.           ŽAMBERK                                         0 bodů    5 : 11

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj v Žichlínku:

6. Turnaj v Žichlínku

Mužstvo starší přípravky se zúčastnilo dalšího turnaje v Žichlínku. Podrobnosti nebyly dodány.

***************************************************************************************************************

6. října 2012

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj v Žamberku:

Mladší přípravka sehrála v sobotu další turnaj v Žamberku.

K pátému turnaji okresní soutěže mladší přípravky jsme zajížděli do Žamberka, kde kromě domácích jsme se postavili ještě celkům ze Semanína a Libchav.

V prvním utkání jsme po vyrovnaném zápase trpělivou hrou porazili Libchavy 2 : 0 když už po prvním poločase jsme vedli  2 : 0.

Ve druhém utkání jsme se střetli s domácím  Žamberkem a po nejlepším mači celého turnaje jsme z bojovného duelu odcházeli jako vítězové po výsledku 3 : 1, kde poločasové skóre bylo 2 : 1 pro naše barvy.

V posledním zápase jsme potvrdili, že nám trávník v Žamberku sedl dokonale a po výsledku 6 : 0 nad Semanínem jsme mohli slavit vítězství v turnaji.

Ve slunečném, podzimním počasí sobotního dopoledne jsme podali ve všech třech utkáních, které jsme hráli, spolehlivý, zodpovědný a cílevědomý výkon. Dětem nelze nic vytknout. Nechyběla bojovnost, nasazení a přesná přihrávka. Spousta šancí z naší strany byla ještě nevyužita. Ale přesto trenéři a přihlížející rodiče děkují našim dětem za pěkný sportovní zážitek. Výborný výkon podal stoper Michal Jiráček a srdce bojovníka opět potvrdil Denis Řehoř. Pochvalu dále zasluhují Suchomel, Tuček, Bezdíček, Jiráská, Talacko a sourozenci Wayrauchovi.

 Výsledky a střelci gólů:

Zámrsk – Žamberk     3:1   (pol. 2:1, Suchomel 2, Řehoř)

Zámrsk – Libchavy     2:0   (pol. 2:0, Tuček, Suchomel)

Zámrsk – Semanín     6:0   (pol. 5:0, Řehoř 3, Bezdíček 2, Suchomel)

Konečná tabulka turnaje:

1.         ZÁMRSK                                 9  bodů                       11 : 1

2.         LIBCHAVY                               6  bodů                       15 : 7

3.         ŽAMBERK                               2  body                          6 : 12

4.         SEMANÍN                               1  bod                            6 : 18

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj v Zámrsku:

Starší přípravka pořádala pátý turnaj na domácím hřišti za účasti mužstev 1.FC Žamberk, Semanín a domácí SK Zámrsk. Celý turnaj se odehrál za stálého deště, díky obětavosti hráčů a funkcionářů mužstev.

Výsledky jednotlivých utkání:

SK Zámrsk  -  Žamberk                       6 : 3   (4 : 1)     Zeman 4, Klofanda, Tomanová

Žamberk  -  Žichlínek                         2 : 3   (2 : 0)

SK Zámrsk  -  Žichlínek                       2 : 1   (2 : 1)     Klofanda, Zeman

Tabulka 5. Turnaje:

1 . SK Zámrsk                         6 bodů                        8 : 4

2 . Žichlínek                            3 body            4 : 4

3 . Žamberk                            0 bodů                        5 : 9

 

 

************************************************************************************************************

29. září 2012

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj ve Srubech:

Turnaj Sruby

V pořadí čtvrtý turnaj okresní soutěže jsme odehráli na hřišti Sokola Sruby. Na tento turnaj jsme odjížděli pouze v 8 hráčích, tedy pouze dva na střídání, kde jeden s našich klíčových hráčů Denis Řehoř byl nucen posílit celek starší přípravky, která hrála své zápasy souběžně na Vraclavi a taktéž odjížděla v minimálním počtu hráčů.

Děcka bojovala co mohla, leč na lepší výsledek s tímto počtem hráčů bohužel neměla. Všem mladým fotbalistům, kteří se zodpovědně a bojovně postavili silným soupeřům trenéři děkují. Odhodlaný a statečný výkon podali v brance Wayrauch, v obraně  Jiráček, Tuček a Jiráská, v útoku pak Suchomel, Bezdíček, Talacko a Wayrauchová. V turnaji jsme tentokrát skončili na 4. místě.

Výsledky:

Zámrsk – Kerhartice    3 : 3    (pol. 3 : 1,na penalty 1 : 0, Bezdíček 2, Suchomel, penalta Bezdíček)

Zámrsk – Sruby            2 : 6    (pol. 0 : 3, Suchomel 2)

Zámrsk – Řetová          1 : 3    (pol. 0 : 3, Jiráská)   

Pořadí turnaje:

1.      SRUBY                                      9 bodů                   16:4

2.      KERHARTICE                           4 body                  10:12

3.      ŘETOVÁ                                   3 body                   6:10

4.      ZÁMRSK                                  2 body                   6:12

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj ve Vraclavi:

K dalšímu turnaji zajížděla naše starší přípravka na Vraclav, kde se utkala s mužstvem Vraclavi a Semanína. 

Mužstvo nastoupilo v sestavě: D.Řehoř, N.Kytlicová, F.Peterka, T.Syrový, J.Tomanová, J.Zeman, V.Klofanda.

V prvním utkání naše přípravka podlehla mužstvu Sokola Vraclav 5 : 3, když naše góly dali V.Klofanda 2, a J.Tomanová. Ve druhém utkání hrála naše přípravka proti mužstvu Semanína, nad kterým vyhrála 7 : 2, když se 6x trefil J.Zeman a jeden gól přidal V.Klofanda.

Výsledky:

Vraclav – Zámrsk                            5 : 3       V.Klofanda 2,  J.Tomanová

Semanín – Zámrsk                          2 : 7       J.Zeman 6,  V.Klofanda

Vraclav – Semanín                          6 : 4

Pořadí turnaje:

 1. Vraclav                                        6 bodů                 11 : 7
 2. Zámrsk                                       3 body                 10 : 7
 3. Semanín                                      0 bodů                 6 : 13

*****************************************************************************************************

23. září 2012

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj v Semaníně:

V neděli 23.9.2012 sehrála svůj třetí turnaj také starší přípravka na hřišti v Semaníně za účasti družstev Semanína, Dolní Dobrouče a Zámrsku. Naši kluci a holky po zodpovědném výkonu turnaj bez větších problemů vyhráli a připsali si tak již druhé vitězství  v turnaji v tomto soutěžním ročníku. 

Výsledky:

Semanín-Zámrsk                  0:9    Branky:    Zeman 4, Klofanda 3, Syrový 2.                                                                                      

Zámrsk-Dolní Dobrouč     10:3    Branky:Kytlicová 3, Tomanová 2, Zeman 2, Říha 2, Klofanda 1.

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj v Čes.Třebové:

Další sportovní putování našich fotbalových nadějí - mladší přípravky fotbalového oddílu SK Zámrsk pokračovalo 3. turnajem okresní soutěže na fotbalovém stadionu v České Třebové, kde kromě dvou družstev domácích ještě zavítali fotbalisté z Libchav a Semanína.

První dvě utkání sehrála naše děcka s Českou Třebovou. Nejprve s výběrem „B“ který jsme po poločase 5:0 nakonec porazili 14:0. Poté jsme nastoupili proti malým „špuntům“ z céčka. Toto utkání jsme po poločase 8:0 také vyhráli celkem 16:0.

Do dalšího zápasu jsme se postavili celku z Libchav. Ve velice vyrovnaném utkání s kvalitním soupeřem jsme v poločase drželi nerozhodný stav 0:0. Po výraznějším nasazení a bojovném výkonu a taktéž v důslednějším proměňování nabídnutých šancí  jsme utkání zvládli a zvítězili 4:0.

V posledním zápase turnaje jsme se dokázali udržet na sladké vítězné vlně a po zodpovědném výkonu porazit Semanín 6:1.

Turnaj jsme bez ztráty bodů vyhráli s celkovým skore 40:1. V našem výkonu se najde ještě spousta nedostatků a chyb. Důrazným, přísným, leč spravedlivým vedením trenérů se těmto chybám chceme vyvarovat a předvádět kvalitní, moderní fotbal, založený především na spolupráci celku od brankáře přes obránce, útočníky až po posledního hráče na střídačce. Všichni hráči, kteří chtějí hrát fotbal s nasazením, zaujetím a chutí jsou pro celek přínosem a to přesně platí pro naše děcka. Za dosavadní nasazení všem mladým hráčům a hráčkám patří velká pochvala.

Výsledky:

Zámrsk – Česká Třebová B    14 : 0  (5 : 0),   Suchomel 6, Bezdíček 3, Jiráská 2, Talacko 2, Tuček )

Zámrsk – Česká Třebová C    16 : 0  (8 : 0),   Suchomel 7, Řehoř 4, Talacko 3, Bezdíček, Wayrauchová)

Zámrsk – Libchavy B                 4 : 0  (0 : 0),   Talacko, Suchomel, Bezdíček, Tuček)

Zámrsk  - Semanín                    6 : 1  (5 : 0),   Suchomel 3, Tuček, Bezdíček, Talacko)

Pořadí turnaje:

1.           SK ZÁMRSK        12 bodů              40:1

2.           LIBCHAVY

3.           SEMANÍN

4.           ČESKÁ TŘEBOVÁ B

5.           ČESKÁ TŘEBOVÁ

***********************************************************************************************************

15. září 2012

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj ve Srubech:

Druhý turnaj za účasti čtyř mužstev – FK Choceň B, Sokol Libchavy B, SK Zámrsk a Sokol Sruby    sehrála mladší přípravka na hřišti ve Srubech.

Sokol Sruby slavil tento víkend 100 let od svého založení a tak jsme na turnaj mladší přípravky zajížděli do slavnostně naladěného prostředí zdejšího sportovního areálu, kde souboje mladých fotbalistů z Libchav, Chocně, Zámrsku a Srubů byly jako předzápasy svátečního utkání staré gardy Sparty Praha  a domácího Sokola Sruby.

První utkání jsme po ospalém výkonu a špatné hře celého týmu prohráli vcelku zaslouženě s domácími Sruby 3:6.

Do dalších zápasů jsme však nastoupili jako vyměnění a bojovně naladění, se zlepšenou technikou na jednotlivých postech, s větším důrazem a se zdravým nahecováním.

Nejdříve to odnesly Libchavy s devítibrankovým nářezem 9:0 a posléze Choceň, kterou jsme porazili 7:1 po poločase 3:0.

V turnaji jsme skončili druzí. Trenéři byli až na první zápas s výsledky i předvedenou hrou nakonec spokojeni. Co stojí za vyzdvižení, je schopnost našich mladých hráčů nahecovat se po prohraném utkání do dalších bojů, nebrečet a nevěšet hlavu a bojovat kolektivně jako jeden kompaktní celek. 

Výsledky:

Zámrsk – Sruby             3:6    (pol.2:3), Suchomel 2, Jiráská

Zámrsk – Libchavy B     9:0  (pol. 6:0)   Suchomel 2, Tuček 2, Talacko 2, Bezdíček 2, Wayrauch)

Zámrsk – Choceň B       7:1  (pol. 3:0)   Talacko 2, Bezdíček 2, Jiráská, Suchomel, Řehoř)

Pořadí turnaje:

1.       SOKOL SRUBY      9 bodů

2.       SK ZÁMRSK 6 bodů

3.       CHOCEŇ B             3 body

4.       LIBCHAVY B           0 bodů

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj v Zámrsku:

Pořadatelem druhého turnaje starší přípravky byl náš fotbalový oddíl. V turnaji startovala mužstva Sokol Vraclav, FK Česká Třebová B a domácí SK Zámrsk.

V dalším kole turnajů starší přípravky okresní soutěže jsme doma hostili fotbalové naděje z Vraclave a České Třebové.

V prvním utkání jsme se postavili Vraclavi a po velmi vyrovnaném výkonu a zabezpečené hře obrany obou stran byl poločasový stav 0:0. Ve druhém poločase oba týmy přidaly na důrazu a Vraclav se ujala vedení 1:0. Naši mladí fotbalisté však prokázali bojovného ducha a sílu kolektivu. Utkání vstřelenými brankami obětavého Tomáše Syrového a zodpovědného Vládi Klofandy otočili na konečných 2:1.

V druhém utkání změřili síly Vraclav s Českou Třebovou B se stavem 4:9.

V posledním střetnutí o první příčku v turnaji jsme nastoupili proti dobře technicky vybavenému celku s dobrou kombinační hrou z Třebové.

Po velmi bojovném, týmovém výkonu z naší strany byl poločasový stav 5:4 pro naše barvy. Do druhé poloviny utkání jsme nastoupili s odhodláním nepustit dobře rozehranou partii s kvalitním soupeřem a tak po napínavé koncovce utkání jsme stav z prvního poločasu udrželi, zvítězili jsme tedy 5:4 a po druhém místu z minulého týdne v Dolní Dobrouči jsme domácí turnaj dokázali tentokráte vyhrát.

Výsledky a pořadí:

Zámrsk – Vraclav                    2 : 1  (pol. 0 : 0)   Syrový, Klofanda

Zámrsk – Česká Třebová B     5 : 4  (pol. 5 : 4)   Zeman 3, Bezdíček, Klofanda

Vraclav – Česká Třebová B     4 : 9  (pol. 2 : 4) 

1.       SK ZÁMRSK          6 bodů          7:5

2.       ČESKÁ TŘEBOVÁ B         3 body         13:9

3.       VRACLAV                        0 bodů           5:11

*************************************************************************************************************************

8. září 2012

STARŠÍ PŘÍPRAVKA –  turnaj v Dobrouči

Do soutěže vstoupila také starší přípravka, která své účinkování započala 8. 9. 2012 na turnaji v Dolní Dobrouči. Neúčast některých hračů v sestavě z různÝch důvodů, ale již s novou posilou Vládíkem Klofandou, museli treneři trochu improvizovat...hlavně na postu brankáře! 

První utkání     Zámrsk - Boříkovice              4 : 5     Branky:  Zeman 3,Klofanda pen.1    

Druhé utkání    Dolní Dobrouč - Zámrsk      4 : 8      Branky:   Zeman 3, Klofanda 2, Syrový 2, J.Tomanová 1

                                                                                         

 Spokojenost s výkonem a předvedenou hrou v prvním turnaji teto sezony!

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - turnaj v Zámrsku

 

K prvnímu turnaji nové sezony 2012 – 2013 jsme nastoupili na perfektně připraveném domácím hřišti, kde jsme hostili celky z České Třebové, Žamberka a Chocně.

Roční práce s nejmenšími fotbalisty konečně přinesla sladké ovoce v podobě sebevědomého, zodpovědného výkonu okořeněného spoustou vstřelených branek.

    V prvním utkání jsme nastoupily proti celku Česká Třebová B. Chuť do fotbalu a hlad po vstřelených gólech zapříčinil, že jsme v poločase vedli 9:1 a utkání jsme vyhráli celkovým skórem 17:2.

    V druhém utkání jsme nastoupili proti nejmenším fotbalistům s Třebové C, které jsme zdolali 22:0 po poločase 11:0.

    Ve třetím utkání nás čekal silný soupeř ze Žamberka, se kterým jsme po první půlce prohrávali ve velice vyrovnaném utkání 0:1. Během druhé poloviny se nám vývoj podařilo otočit a dvě minuty před koncem jsme dokonce vedli 3:2. Avšak v posledních vteřinách jsme inkasovali na 3:3 a kopaly se pokutové kopy, ve kterých jsme s jistotou proměnili všechny tři a připsali si rozdílový bod do tabulky turnaje.

    V posledním duelu se nám podařilo porazit Choceň 15:0 po poločase 7:0.

V turnaji jsme dali opravdu dostatečnou příležitost všem dětem a fakt, že se každému našemu hráči v turnaji podařilo vstřelit alespoň jednu branku a to včetně těch nejmenších,  nás povzbuzuje do dalších turnajů a utvrzuje v přesvědčení, že jsme na správné cestě při výchově mladých fotbalových talentů, ale především v podpoře aktivního pohybu a sportu našich dětí.

V turnaji jsme se ziskem 11 bodů nakonec zvítězili. Pro statistickou zajímavost se nám v tomto turnaji podařilo vstřelit celkem 57  branek!!!. Počet vstřelených branek za celou jarní turnajovou část roku 2012 byl 35 branek. 

Výsledky a střelci gólů:

Zámrsk – Česká Třebová B  17:2  (pol. 9:1, Bezdíček 4, Suchomel 4, Ben 4, Jiráská 3, Wayrauchová, Veselá)

Zámrsk – Choceň B  15:0   (pol. 7:0, Řehoř 5, Bezdíček 3, Jiráská 2, Ben 2, Jiráček, Suchomel, Veselá)

Zámrsk – Žamberk  3:3  (pol. 0:1, Suchomel 2, Tuček, na penalty 3:1 Suchomel, Bezdíček, Wayrauch) Zámrsk – Česká Třebová C  22:0  (pol.11:0, Bezdíček 6, Řehoř 4, Ben 4, Suchomel 3, Tuček 3, Jiráská 2)

POŘADÍ TURNAJE

1          SK ZÁMRSK                            11 bodů          57:5

2          FC ŽAMBERK                          10 bodů          23:7

3          FK CHOCEŇ B                            5 bodů          13:26

4          FK ČESKÁ TŘEBOVÁ B              3 body          13:27

5          FK ČESKÁ TŘEBOVÁ C              0 bodů            1:42         

***************************************************

ROČNÍK 2012 - 2013 - PODZIM 2012

TENTO PROJEKT PODPORUJE NADACE ČEZ

 

 

***************************************************

 

 

 

 

    
 
 
 
 
9.6.2012 Turnaj Dobříkov
 
K poslednímu turnaji jarní části soutěže jsme zajížděli do sousedního Dobříkova, kde nás čekaly pro nás nejsilnější družstva soutěže, se kterými máme doposud pasivní bilanci a to Sruby, Dobříkov a Vraclav.
Nicméně v prvním utkání proti Srubům jsme začali zodpovědně se zabezpečenou obranou a osobním bráněním nejsilnějších jedinců soupeře. Vyrovnanou hrou a výborným nasazením jsme byli herně lepším týmem. Poločasový stav byl 1 : 1, kde vyrovnával nepříznivý stav Vojta Suchomel. V druhé polovině utkání jsme obětavé nasazení taktéž dokázali udržet a dobrou hrou potvrdili zlepšení v technice vedení míče a v chápání taktických pokynů trenéra. Utkání jsme po bojovném a obětavém výkonu nakonec nešťastně prohráli 1 : 2.
V druhém utkání jsme se střetli s Vraclaví a po vyrovnané první půli, kde se za nás trefil Honza Zeman byl poločasový stav 1 : 1. V druhé části utkání jsme byli lepší a po brankách Petra Svobody, který dotlačil míč do sítě po nepřehledné skrumáži před soupeřovou brankou a voleji po odraženém míči od rohového praporku Franty Wayraucha jsme ještě 2 minuty před koncem vedli 3 : 1. Bohužel velkou bojovností v závěru dokázala Vraclav vyrovnat na 3 : 3 a následovala střelba doplňkových pokutových kopů. Za nás byli úspěšní Syrový a Wayrauch, vraclavští nedali žádný pokutový kop, takže jsme získali doplňkový bod do tabulky turnaje.
K poslednímu utkání jsme se postavili domácímu celku z Dobříkova, které se nepochopitelně rozhodl řídit místní dobříkovský, fotbalový demagog, trenér domácích mladých hráčů, pan Štosek. Ani jeho více než desetiletá praxe při práci s fotbalovým potěrem mu nepřipomněla fakt, že fotbalový rozhodčí řídí zápas pomocí píšťalky, kterou asi někde o přestávce samou dychtivostí po úspěchu svého celku spolkl, takže v samotném začátku ,,neodpískal,, sérii zřetelných faulů na naše hráče, po kterých jsme obdrželi 3 slepené branky. Pan Štosek nám dnes zjevně nechtěl nic dovolit, takže v nastaveném kursu rozhodování s hvizdem na dva prsty jak na hlavním nádraží pokračoval a v poločase mohlo být jeho fotbalové ego spokojeno, neboť jsme prohrávali 0 : 5. Tento stav dovoloval soupeři, aby pustil na hřiště i menší fotbalisty a nechal fotbalové ,,talenty,, z Dobříkova odpočinout. Hra se vyrovnala a do konce utkání jsme obdrželi už jen jeden gól. Poslední utkání jara jsme tedy prohráli 0 : 6.
Na výkon našich nejmenších fotbalistů jsme přesto náležitě hrdí, protože učinili po 1 roku usilovné fotbalové práce obrovský sportovní skok.
Trenéry a realizační tým však nejvíce těší fakt, že fotbal během uplynulého roku přilákal na hřiště mnoho sportovně talentovaných dětí, což nás drží v naději, že kvalitní kopaná v Zámrsku bude i v příštích letech pokračovat.
 
Výsledky:
Zámrsk - Sruby                       1 : 2    (Suchomel)
Zámrsk - Vraclav                     3 : 3    (na penalty 2:0, Zeman, Svoboda, Wayrauch)
Zámrsk – Dobříkov                  0 : 6
 
Pořadí turnaje: 1. Dobříkov 2. Sruby 3. Vraclav 4. Zámrsk
 
 
STATISTIKA SOUTĚŽNÍCH ZÁPASŮ – mladší přípravka - jaro 2012
 
Počet odehraných turnajů:         7
Počet soutěžních utkání:            16
Umístění:                                    2 x 1.místo, 1 x 2.místo, 3 x 3.místo, 1 x 4.místo
Úspěšnost:                                 6x výhra,  2x remíza,  8x prohra
Skóre:                                        35 : 53
Sestava:
Brankaři:  Petr Svoboda, Denis Řehoř
Obránci:  Tomáš Syrový,  Michal Jiráček,  Filip Peterka,  Jakub  Tuček,  Honza Zeman,
               Barbora Tučková  František Wayrauch,
Útočníci:  Nikola Jiráská,  Matěj Bezdíček,  Johanka Tomanová,  Natálka Kyticová
               Vojta Suchomel
           
Střelci jara 2012:
Zeman 11,  Bezdíček 5,  Syrový 5,  Jiráská 4,  Tomanová 4,  Suchomel 3,  Kyticová, Svoboda, Wayrauch po 1 gólu                             
 
Realizační tým:
Vedoucí mužstva:               Daniel Bezdíček
Šéftrenér:                          Ivan Suchomel
Asistent trenéra:                František Wayrauch st.
Trenér brankářů:                Petr Svoboda
Rozhodčí:                          Tomáš Syrový st.
 
 
************************************************************************************************** 
 
26. 5. 2012  Turnaj Semaníně  
 
 
Naši mladí elévové tentokráte zavítali poprvé na hřiště Semanína, kde se uskutečnil další turnaj okresní soutěže mladších přípravek. V turnaji hrála celkem 3 družstva, a to Sopotnice, Zámrsk a domácí Semanín. Po dohodě trenérů se tentokrát hrálo 2x20 minut.
   Zámrsk nastupoval do druhého utkání turnaje proti Sopotnici a hned od počátku bylo jasno, že jsme v dobrém fotbalovém rozpoložení. Pravidelné střídání dvou vyvážených pětek a důsledná hra s nasazením a odpovědností celého týmu měla pozitivní výsledek v poločasovém stavu, kde jsme vedli po brankách Syrového a Kytlicové 2:0. I v druhé půli jsme měli více navrch a vedli jsme postupně 3:1, leč krátký výpadek v soustředění a nedůsledné dohrávání protivníkova útoku a těsně před koncem bylo skóre 3:3. Naše děcka však ukázala větší hlad a vůli po vítězství a doslova v posledních vteřinách zápasu vsítil rozhodující gól Honza Zeman.
V utkání vynikal nasazením Suchomel, zodpovědnou a jistou hrou Syrový a příjemné překvapení byl dívčí útok Tučková, Kytlicová, Tomanová.
   Do druhého utkání jsme nastoupili proti domácímu Semanínu a ve velice vyrovnaném utkání nás dobrými zákroky podržel náš brankář Denis Řehoř, který se v bráně svými zákroky doslova překonával. Do poločasu se dokázal gólově prosadit pouze Tomáš Syrový. V druhé půlce jsme těsný náskok udrželi a ještě se dokázala prosadit Johanka Tomanová. V utkání jsme zvítězili 2:0 a bez ztráty bodu se stali vítězi
 
Výsledky: Sopotnice – Zámrsk                        3:4      (Syrový, Kytlicová, Tomanová, Zeman)
Semanín – Zámrsk                                        0:2        (Syrový, Tomanová)
 
Pořadí turnaje:   1. Zámrsk 2. Sopotnice 3. Semanín
 
 
**************************************************************************************************
 
 
19.5.2012 Turnaj Sruby
 
K dalšímu turnaji mladších přípravek jsme zajížděli do Srubů, kde jsme vstupovali do prvního utkání s domácím celkem. Po vítězném turnaji ze Zámrsku z minulého týdne jsme ještě létali ve vítězných v oblacích a než jsme se tentokrát stačili na srubském hřišti pořádně rozkoukat, prohrávali jsme v poločase 0:4. Po důrazné domluvě trenéra Suchomela se naše hra v druhé půli trochu zlepšila, ale evidentně naše děcka neměla svůj den a utkání s domácími Sruby jsme prohráli celkem 1 : 7, kde náš čestný úspěch vsítil Honza Zeman.
Do tradičního derby s Dobříkovem jsme nastoupili v obrovském útlumu a dalo hodně síly abychom se dokázali trochu více nahecovat a nepříznivý výsledek první půle 0 : 5 trochu zmírnit opět naší zlepšenou hrou a po brankách Tomanové a Matěje Bezdíčka utkání dohráli ve stavu 2 : 7. Naše malá naděje z útoku Matěj Bezdíček ještě neunesl tlak střelce pokutového kopu, který byl na něho ke konci utkání odpískán a lepší výsledek se štoskovým ,,přerostlým,, fotbalovým cirkusem jsme nedokázali tentokráte uhrát.
I přes nepříznivé výsledky jarních turnajů jsme jako jeden celek pevně rozhodnuti vydržet v nastaveném fotbalovém konceptu, jehož pozitivní výsledek bude patrný za pár let, kdy naši mladí fotbalisté nastoupí poprvé v 11 hráčích na ,,velkém,, hřišti v žákovské kategorii.
 Věříme, že svým přístupem ke sportu a vedením mládeže ke sportovním aktivitám nalákáme více dětí. Pokud vaše dítě projeví zájem o fotbal, rádi ho na hřišti uvítáme a dáme mu možnost objevit krásu kolektivního sportu.
 
 
 
Výsledky:
Sruby – Zámrsk                    7 : 1    (Zeman)
Dobříkov – Zámrsk              7 : 2    (Tomanová, Bezdíček)
 
V turnaji jsme obsadili poslední třetí místo
 
 
***************************************************************************************************
 
 
12. 5. 2012  Turnaj v Zámrsku
 
 
 
Tuto sobotu náš fotbalový oddíl pořádal v pořadí čtvrtý turnaj okresního přeboru mladších přípravek, na kterém se účastnily fotbalové naděje celků z Kerhartic, Semanína, Ústí nad Orlicí a Zámrsku.
Perfektně připravená dvě hrací minihřiště o rozměrech 20x40 metrů slibovala kvalitní vedení míče a předpoklad dobré hry zúčastněných týmů. Jako největší soupeř se však ukázalo deštivé počasí, které místy svou intenzitou hraničilo se zrušením turnaje. Všechny týmy však srdnatě bojovali a nešvary počasí se zatnutými zuby překonaly.
Do prvního zápasu jsme nastoupily proti celku Semanína, se kterým jsme v posledním vzájemném zápase těsně prohráli. Tentokrát však naše hra vycházela ze zabezpečené obrany a důraznějšího vedení míče při zakládání protiútoků. Trpělivým, zodpovědným výkonem jsme v poločase po 2 gólech Jana Zemana vedli 2 : 0 a výsledek jsme nakonec dotáhli do vítězného konce 3 : 1, když se za domácí ještě trefil Matěj Bezdíček.
V druhém utkání nás čekal zkušenější celek z Kerhartic, v jehož řadách bylo několik výrazně vyšších hráčů. Po výborném výkonu naší obrany, která si tyto hráče osobní obrannou hrou obsadila jsme v poločase vedli těsně 1 : 0, avšak v druhé polovině utkání jsme jasně soupeře přehráli a vstřelili další 3 branky. Dobrý výkon předvedl brankář Svoboda a obránci Syrový s Wayrauchem. Za útok vynikal Zeman, Jiráská a Bezdíček. Utkání jsme vyhráli 4 : 0.
Do posledního utkání proti Ústí nad Orlicí ,,B,, jsme vstupovali s vědomím, že máme na to tento turnaj vyhrát a potvrdit znovu nalezenou formu po podzimní části soutěže. Věkovým průměrem mladšího soupeře jsme nijak nešetřili, protože hra byla poměrně vyrovnaná. Po mnoha zmařených šancích na naší straně jsme v poločase přesto vedli 3 : 1 a druhou půli jsme už nikoho z poměrně početné divácké návštěvy nenechali na pochybách, že tento turnaj vyhrajeme. Po brankách Jana Zemana 2x, Matěje Bezdíčka 2x a Nikoly Jiráské 2x jsme toto střetnutí zvítězili celkem 6 : 1 a v celkovém hodnocení turnaje neztratili ani bod.
Domácí příznivce jsme potěšili pohlednou hrou a hlavně statečností ve velice nepříznivém deštivém počasí.
 Výsledky:
Zámrsk – Semanín                          3:1 (Zeman2x, Bezdíček)
Zámrsk – Kerhartice                        4:0 (Zeman 2x, Syrový, Tomanová)
Zámrsk – Ústí n/Orl. ,,B,,                  6:1 (Zeman2x, Bezdíček2x, Jiráská 2x)
 
 
Vítězem turnaje se tak stali mladí fotbalisté domácího SK Zámrsk.
 
 
*************************************************************************************
 
 
JARNÍ SEZÓNA 2012: 
 
28.4.2012 Turnaj Sruby
 
K druhému turnaji jarní části sezony ( první turnaj v Dobříkově se nehrál pro nepříznivé počasí), jsme zajížděli do Srubů, kde nás čekal hned na úvod těžký soupeř Sokol Sruby. Do zápasu jsme vstoupily nešťastně a než jsme se stačili po zimní přestávce rozkoukat, prohrávali jsme po vlastních chybách 3 : 0. Hru v poli jsme postupně vyrovnali, ale nedokázali jsme si vytvořit vyložené gólové šance a tak jsme po serii chyb našeho golmana byli potrestáni dalším nášupem. Utkání jsme prohráli 1 : 7, kde náš čestný gól vsítil Honza Zeman. Další zápas nás čekal náš tréninkový soupeř Vraclav. Do zápasu jsme vlétli s odhodláním a bojovností, která nám vydržela celý průběh utkání, ale náš útok si opět nedokázal vytvořit dostatečný počet brankových příležitostí a tak po smolné ruce ve vápně našeho stopera těsně před koncem utkání jsme obdrželi branku z pokutového kopu, na kterou jsme již nedokázali odpovědět. Prohráli jsme tedy 0:1 leč po bojovném a o několik tříd lepším výkonu než v prvním utkání. V tomto utkání nutno pochválit celou obrannou řadu, která disciplinovaně plnila trenérovi pokyny.
Výsledky:
Sruby – Zámrsk           7 : 1   (poločas   3 : 0,    Zeman)
Vraclav – Zámrsk        1 : 0    (poločas   0 : 0)

V celkovém pořadí turnaje jsme tedy obsadili 3. místo
 
 
 *************************************************************
 
 
8. Turnaj Dobříkov
 
K poslednímu turnaji mladší přípravky v sobotu 22.10.2011 letošního podzimu zajížděli naše naděje na hřiště sousedního Dobříkova, kde za účasti velice kvalitních soupeřů byli naši kluci nabuzeni pokračovat v sérii dobrých výsledků a porvat se o přední umístění.
Do turnaje jsme vlétli s nadšením a našemu dřívějšímu přemožiteli Libchavám B jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Po poločasovém oťukávání 0:0 jsme převzali aktivitu na své kopačky a díky originálnímu prvku trenéra Suchomela pod kódovým označením ,,presing,, jsme si vynutili drtivou převahu, která vyústila po trefách Tomáše Syrového a Matěje Bezdíčka v zaslouženou výhru 2 : 0.
 
V druhém zápase jsme nastoupili proti našemu tradičnímu soupeři, Vraclavi. Po vyrovnaném poločase, kde jsme si vytvořili hned několik gólových příležitostí, které jsme se smůlou neproměnili, jsme do poloviny druhé opět vlétli a opět nátlakovou hrou si vytvořili postupnou převahu zúročenou dvěma brankami Tomáše Syrového a jednou trefou Vojty Suchomela. Zápas jsme opět dotáhli do vítězného konce, tentokrát 3 : 0. Nejen v tomto utkání nám byl důležitou oporou brankář a kapitán Petr Svoboda, který svými jistými zákroky vnesl klid a jistotu do zadních řad. Nutno vyzdvihnout stoupající formu všech obránců a nasazení a bojovnost celého útoku.
Kluci postupně začali chápat smysl jednotlivých postů a rozestavění v poli a hra podle toho začíná být poměrně ,,koukatelná,, i pro náročnějšího diváka. 
 
Do posledního zápasu, dle ostatních výsledků turnaje o první místo jsme se postavili jednomu z nejkvalitnějších celků v soutěži, Dobříkovu.
Kluci bojovali jako lvi, leč zbytečně přehnaný respekt nás v prvním poločase zahnal takřka až do vlastní brány a po drtivém tlaku a nespočtu nebezpečných střel Dobříkova jsme byli rádi za poločasový výsledek 0:3. Ve druhém poločase jsme hru posunuli směrem k soupeřově brance a po zlepšené hře obrany začali postupně přecházet do nebezpečných brejků. Pět minut před koncem Denis Řehoř snížil na 1:3 a naše bojovnost gradovala. Dokázali jsme si vytvořit územní převahu, ale branku jsme již nevsítili a tak po velmi kvalitním posledním utkání podzimu kluci odcházeli ze hřiště se vztyčenou hlavou a druhým místem v kvalitně obsazeném turnaji mladších přípravek. 
 
Zámrsk – Libchavy B       2:0      (poločas 0:0),   Syrový, Bezdíček
Zámrsk – Vraclav               3:0      (poločas 0:0),    Syrový 2, Suchomel
Zámrsk – Dobříkov           1:3      (poločas 0:3),    Řehoř
 
 
15. října 2011
7. Turnaj v Zámrsku:
 
V sobotu 15.10.2011 sehrála mladší přípravka předposlední, sedmý turnaj na domácí půdě za účasti družstev SK Zámrsk, 1.FC Rokytnice v O.h a Sokol Vraclav. V prvním utkaní nastoupili naši kluci proti nekompletní Rokytnici. Důsledné napadání hned od začátku začalo soupeři dělat problémy a po několika zdařilých přihrávkách a zakončení jsme šli do brzkého vedení 3 : 0 a mužstvo se uklidnilo. Utkání jsme nakonec zvládli bez větších potíží a konečný výsledek 7 : 0 byl odměnou za kvalitní hru, kterou kluci v tomto utkání předvedli. 
SK Zámrsk-Rokytnice n.O. 7:0 
Branky: Tuček 2, Jiráská 2, Suchomel, Bezdíček, Řehoř.  
                                                                                                                                                            
Druhý zápas jsme sehráli se sousední Vraclaví. Náš dobře známý soupeř z přátelských zápasů se nabudil výhrou nad Rokytnicí 4:0 a byl to tím pádem i souboj o prvenství v turnaji. Kluci navázali na dobré výkony z posledních zápasů. První šance Denise Řehoře,kdy na dvakrát zakončoval a zívala na něj doslova prázdná branka, se ještě neujala. Stejně tak střela Vojty Suchomela, kdy zakončoval levou nohou. Pak nádherně uvolnil Kuba Tuček Vojtu Suchomela a jeho pravačka se tentokrát nemýlila. Do konce poločasu ještě zkušeně po úniku zvýšil Matěj Bezdíček na 2 : 0. Ve druhém poločase předvedla naše obrana bezchybný výkon a ještě několik našich šancí zůstalo nevyužito a tak se naše mužstvo po druhé v tomto ročníku mohlo radovat z vítězství v turnaji.     
SK Zámrsk-Vraclav 2 : 0   
Branky: Suchomel, Bezdíček.  
 
Výsledky:
SK Zámrsk - 1. FC Rokytnice v O.h.                  7 : 0    (4 : 0)
Sokol Vrackav - 1. FC Rokytnice v O.h.             4 : 0    (1 : 0)
SK Zámrsk - Sokol Vraclav                                 2 : 0    (2 : 0)
Pořadí v turnaji: 
1. místo:      SK Zámrsk
2. místo:      Sokol Vraclav
3. místo:      1.FC Rokytnice v O.h. 
 
 Mužstvo mladší přípravky SK Zámrsk se tak stalo vítězem sedmého turnaje.
 
 
****************************************************************************************************************
 
6. Turnaj v Dobříkově:
 
  Další, šestý turnaj sehrála mladší přípravka v sousedním Dobříkově. Prvním soupeřem bylo mužstvo z Verměřovic se kterým jsme již sehrali tuto sezonu dvě vyrovnaná utkání, ale vždy byli kluci s Verměřovic sťastnějším týmem. Kluci nastoupili s odhodlaním konečně vyhrát a do soupeře se hned od začátku pořadně obuli, ale gólové šance Suchomela, Bezdíčka i Jiráské zůstali nevyužity, což se pak pro výsledek a vývoj utkaní ukázalo jako rozhodující. V druhé půli se obrázek hry nezměnil a zdolávání Verměřovické branky pokračovalo.J enže přišel trest - po zaváhání naší obrany si Verměřovický útočník vybojoval mič zákrokem na hranici faulu a první střela na naši branku skončila v síti. Pak se mužstvo jestě semklo k závěrečnému náporu, ale vstřelit gól nám prostě dnes nebylo souzeno! V závěru utkání, pak druhá střela na naši branku znamenala vitěztví Verměřovic 2:0. Krutý výsledek pro náš tým, ale pochvala za předvedený výkon, který jsme bohužel nevyjadřili brankově. Ve druhém utkaní s domácím Dobříkovem, navázali kluci na bojovný výkon s předešleho utkání a hlavně v prvním poločase byli fotbalovějšímu Dobříkovu vyrovnaným soupeřem. Domácí jsou však asi jedno s nejlepších a nejzkušenějších mužstev v teto soutěži. I přes prohru,výsledek 0:5 který je pro nás z dosavadních mitrovských utkání s tímto soupeřem nejlepší. Opět potěšila hra.  
Výsledky:
SK Zámrsk-Verměřovice      0 : 2,
Dobříkov-SK Zámrsk           5 : 0
Pořadí v turnaji:
1.   Sokol Dobříkov
2.   Sokol Verměřovice
3.   SK Zámrsk
 
 
**************************************************************************************************************** 
 
 
1. října 2011
5. Turnaj ve Verměřovicích:
 
K pátému turnaji mladší přípravky zajíždělo naše družstvo mladých fotbalistů do Verměřovic, kde se sobotního fotbalového dopoledne utkala 3 mládežnická družstva.
První zápas jsme sehráli se zkušenějšími Libchavami, kde jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a utkání prohráli dvěma slepenými góly ve druhé půli.
 SK Zámrsk : Libchavy            0   :     3
 
Druhý zápas následoval neprodleně poté, po krátké přestávce s domácími nadějemi z Verměřovic. Na začátku utkání jsme nešťastně zahráli rukou v pokutovém území a domácí se po proměněné penaltě ujali vedení 1:0.
Postupem času jsme však přebrali iniciativu a v utkání jsme začali mít více navrch, což pramenilo ve vyrovnávací gól (Tomáš Syrový) na 1:1 těsně před poločasem. V druhé půli jsme se snažili utkání rozhodnout ve svůj prospěch, bohužel jsme nedokázali proměnit několik vyložených šancí. Utkání tedy skončilo nerozhodně 1:1, následovala střelba ze značky pokutového kopu. Dokázali jsme proměnit pouze jeden z pěti, penalty celkem tedy 1:3. V turnaji jsme nakonec obsadili 3. místo.
SK Zámrsk : Verměřovice       1   :   1       (1  :  3 )             na penalty
 
Nutno podotknou, že remíza z domácími naše děcka hodně mrzela a bude to pro ně obrovská motivace Verměřovice porazit v následném turnaji, kam zajíždíme do sousedního Dobříkova.
 
V turnaji jsme nakonec obsadili 3. místo.
        
 
 
*************************************************************************************************************** 
 
 
24. září 2011
4. Turnaj v Zámrsku
 
Ke čtvrtému turnaji měla naše přípravka odjet do Rokytnice v Orl.horách. Byli jsme ale požádání Okresním fotbalovým svazem o uspořádání turnaje místo Lukové, která se odhlásila. Turnaje se mělo zúčastnit tři mužstva, SK Zámrsk, Sokol Dobříkov a Sokol Rybník. Nakonec Sokol Rybník nepřijel a tak jsme odehráli jen jedno mistrovské utkání se Sokolem Dobříkov. Utkání skončilo vítězstvím Dobříkova 1 : 7, když naši jedinou branku dala Nikola Jiráská. Po dohodě s vedením Dobříkova se ještě odehrála dvě přátelská utkání, v prvním vyhráli dobříkovští vysoko 0 : 11, druhé utkání skončilo bez gólů a na střelbu ze značky pokutového kopu vyhráli naši malí fotbalisté  těsně 4 : 3
 
 
**************************************************************************************************************** 
 
 
17. září 2011
3. Turnaj v České Třebové:
 
Třetí turnaj odehrála mladší přípravka Zámrsku v České Třebové s těmito výsledky:
 
Zámrsk - Rybník                              4 : 3    
Česká Třebová B - Zámrsk               0 : 4
Zámrsk - Semanín                            2 : 1
 
Naše mladší přípravka tento turnaj vyhrála.
 
 
 
***************************************************************************************
 
 
10. září 2011
2. Turnaj v Zámrsku:
 
V sobotu 10. září 2011 se na hřišti v Zámrsku odehrál druhý turnaj mladší přípravky, kterého se zúčastnili tato mužstva:
SK Zámrsk, Sokol Sruby, Sokol Rybník a Jiskra Ústí nad Orlicí B.
 
Výsledky jednotlivých utkání:
 
SK Zámrsk  -  Sokol Sruby              1 : 12        (1 : 7)
Jiskra Ústí n/O B -  Sokol Rybník      1 :  8         (1 : 2)
Sokol Sruby  -  Sokol Rybník          23 : 1         (12 : 0)
SK Zámrsk - Jiskra Ústí n/O B           9 : 0         (6 : 0)
Jiskra Ústí n/O B - Sokol Sruby        1 : 26        (0 : 11)
Sokol Rybník - SK Zámrsk                 9 : 2         (2 : 2)
 
Pořadí v turnaji:
 
1. Sokol Sruby                          61 :   3       9   bodů
2. SK Zámrsk                            19 : 14       6
3. Sokol Rybník                         11 : 32       3
4. Jiskra Ústí n/O B                      2 : 43       0
 
Celý turnaj odřídili  rozhodčí  Petr Svoboda a Tomáš Paďour
 
 
************************************************************************************** 
 
 3. září 2011
1. Turnaj ve Verměřovicích: 
    K prvnímu mistrovskému turnaji zajíždělo naše mužstvo mladší přípravky v sobotu 3. září 2011 do Verměřovic.
    V prvním utkání změřilo své síly s domácími Verměřovicemi. Ve zcela vyrovnaném utkání, které rozhodla jediná chyba v naší obraně a několik neproměněných šancí V.Suchomelem a „Sistou“ mladším na naší straně, byli domácí šťastnějším celkem a vyhráli nejtěsnějším poměrem 1 : 0.
    Ve druhém utkání bylo naším soupeřem družstvo Rokytnice v O.h. Nástup do utkání nám vůbec nevyšel , nezachytili jsme tlak soupeře a poločas 5 : 0 vypadal katastroficky. Ve druhém poločase ale jako by nastoupilo zcela jiné mužstvo, které soupeře nepustilo do vážnější akce, ba naopak si vypracovalosnad pět vyložených příležitostí a brankař Rokytnice doslova čaroval při šancích V.Suchomela, F.Wayraucha a N.Jiráské, jen díky jemu skončilo utkání 5 : 0 pro Rokytnici. 
   Třetí zápas , který jsme hráli se Sopotnicí kluci navázali na výkon ze druhého poločasu s Rokytnicí. Šli jsme do vedení po penaltě, kterou proměnil „Sista“. Sopotnice ještě do poločasu vyrovnala po předchozím zcela evidentním hraním rukou, kterou rozhodčí „neviděl“, ale ve druhém poločase už byl soupeř nad naše síly a prostřílel se až k výsledku 6 : 1.
    Kluci se ve svém prvním mistrovském vystoupení o vítězství statečně rvali, nechyběla vůle a bylo vidět i zlepšení proti přípravě, ale na svoji první výhru v mistrovských turnajích si budou muset ještě počkat, snad už za týden, tj. 10. září 2011 na turnaji, který pořádá náš fotbalový oddíl SK Zámrsk.
 
Výsledky:
 
Verměřovice – Zámrsk       1 : 0
Zámrsk – Rokytnice           0 : 5
Sopotnice – Zámrsk           6 : 1
TOPlist