Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Starší přípravka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Turnaj v Řetové   15. 6. 2014

Poslední soutěžní turnaj starších přípravek jsme odehráli na hřišti v Řetové.

Naši mladí fotbalisté se na turnaj zdravě naladili a nahecovali,  již v prvním utkání proti rivalovi ze Srubů jsme slušným výkonem odehráli první poločas 1:1 a ve druhém ač jsme těsně před koncem prohrávali o jednu branku, neztratili jsme hlavu a vyrovnali na konečný stav 2:2. Následné pokutové kopy jsme bezpečně a s bravurou proměnili, konečně se tak podařilo porazit silného soupeře ze Srubů.

V druhém utkání proti Vraclavi bylo cítit, že nás dnes fotbal baví a chceme hrát. Nakonec se nám podařilo zvítězit 7:2. Do posledního utkání proti domácí Řetové jsme nastoupili s vědomím, že pokud zvítězíme, první místo v nedělním turnaji nám neunikne. V poločase jsme sice vedli 2:0, ale znatelná únava se začala projevovat, čehož soupeř využil k vyrovnání na 2:2. Naše děcka však dnes předvedla nejen pohlednou hru, ale i bojovnost a sebezapření. V posledních minutách se nám podařilo přidat ještě dvě branky a celkovým konečným výsledkem 4:2 potvrdit i pěkný úspěch prvním místem v turnaji.

Velké poděkování za viditelnou reprezentaci našeho klubu SK Zámrsk v jarní části sezony 2014 patří všem mladým hráčům a hráčkám, kteří pravidelně docházeli na tréninky a víkendové zápasy. Velké poděkování patří i rodičům, dědečkům a babičkám, které nás v průběhu jara podporovali a neváhali pomoci při zajištění dopravy na turnaje. Velké poděkování si v neposlední řadě zaslouží i trenéři jak starší přípravky, tak mladších žáků, kteří obětují svůj volný čas ve prospěch našich dětí.

Reprezentovali nás:

Matěj Bezdíček, František Wayrauch, Michal Jiráček, Denis Řehoř, Jakub Tuček, Vojtěch Suchomel, Nikola Jiráská, Anežka Wayrauchová, Eliška Zemanová, Audrey Řehořová

 

Zámrsk – Sruby  2:2 (Bezdíček 2) PK 3:1 (Suchomel, Jiráček, Bezdíček)

Zámrsk – Vraclav  7:2  (Řehoř 3, Bezdíček 2, Jiráček, Suchomel)

Zámrsk – Řetová   4:2  (Suchomel 2, Bezdíček, vlastní)

 

Pořadí v turnaji

1 ZÁMRSK                     13:6             8 bodů

2 SRUBY                                           7 bodů

3 VRACLAV                                       3 body

4 ŘETOVÁ                                         0 bodů

 

Celková bilance starší přípravka – jaro 2014

8 turnajů – 2 x 1. místo,  3 x 2. místo, 3 x 3. místo 

19 zápasů – 7 výher, 7 proher, 5 remíz (z toho 3x výhra z dodatečných PK)

 

 

1. 6. 2014   Turnaj Zámrsk

    Fotbalový turnaj tentokráte pořádaný na domácím hřišti jsme odehráli se vztyčenou hlavou, nechyběla bojovnost, nasazení, pohledné akce a pěkné branky z přímých kopů. Kvalitním soupeřům z Libchav a Srubů jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Utkání s těmito soupeři skončilo vždy po bojovném a pohledném výkonu smírem. Následné pokutové doplňkové kopy jsme těsně prohráli.  Proti Řetové jsme potvrdili dobrou hru vítězstvím v základní hrací době. Trenéři ocenili kolektivní přístup a předvedené nasazení před pěknou diváckou kulisou. V turnaji nás reprezentovali: František Wayrauch, Vojta Suchomel, Michal Jiráček, Jakub Tuček, Nikola Jiráská, Denis Řehoř, Eliška Zemanová, Anežka Wayrauchová a Matěj Bezdíček.

 

Výsledky turnaje:

Zámrsk – Libchavy  2 : 2 (Suchomel, Jiráská) PK 3:4 (Suchomel, Jiráček, Bezdíček)

Zámrsk – Řetová     4 : 0  (Suchomel 3, Řehoř)

Zámrsk – Sruby       3 : 3  (Suchomel 2, Řehoř) PK 2:3 (Jiráček, Bezdíček)

Sruby – Řetová         8 : 1

Sruby – Libchavy       0 : 6

Řetová – Libchavy     3 : 8

 

POŘADÍ V TURNAJI:

1 LIBCHAVY                    16 :  5          8 bodů

2 SRUBY                         11 :10          5 bodů

3 ZÁMRSK                        9 :  5                    5 bodů

4 ŘETOVÁ                         4 :20          0 bodů

 

 

Turnaj Dolní Dobrouč     24. května 2014

Pátý turnaj absolvala naše starší přípravka v Dobrouči, kde v prvním utkání podlehla vysoko domácímu celku, ve druhém utkání remizovala a na pokutové kopy byla úspěšnější naše přípravka.

 

Výsledky turnaje

Zámrsk – Dolní Dobrouč  1 : 10  (Jiráská)

Zámrsk – Řetová  5 : 5, (Jiráček 3, Bezdíček 2),   na PK 3 : 1 (Jiráček, Bezdíček,

                                                                                                 Suchomel)    

 

Pořadí v turnaji:

1 DOLNÍ DOBROUČ                           19 :  4                        6 bodů

2 ZÁMRSK                                           7 : 15                       2 body

3 ŘETOVÁ                                            8 : 15                       1 bod

 

 

18. 5. 2014   Turnaj Sruby

Další turnaj okresní soutěže se nám příliš nevydařil. Na hřišti ve Srubech jsme podlehli silným soupeřům z Ústí nad Orlicí i domácímu celku ze Srubů.

V hodnocení turnaje jsme obsadili 3. místo.

 

Zámrsk – Ústí nad Orlicí B  1 : 7 (Bezdíček)

Zámrsk – Sruby  0 : 7

Sruby – Ústí nad Orlicí B   7 : 6

 

1 SRUBY                         14 : 6           6 bodů

2 ÚSTÍ NAD ORLICÍ B      13 : 8           3 body

3 ZÁMRSK                         1 : 14         0 bodů

 

 

 

3. 5. 2014   Turnaj Dolní Dobrouč

V deštivém sobotním dopoledni jsme tentokráte odehráli turnaj v Dolní Dobrouči, kde jsme se nejprve utkali s Jiskrou Králíky, kterou jsme po dobrém kolektivním výkonu díky třem brankám Vojty Suchomela dokázali porazit 3 : 1. V následném utkání jsme však narazili na silný domácí celek z Dobrouče, kterému jsme ovšem byli herně velice vyrovnaným soupeřem. Ten nás nakonec dokázal přečíslit v proměňování šancí a po statečném výkonu a pohledné hře jsme utkání prohráli 2 : 6. V turnaji tří celků jsme celkově obsadili druhé místo.

Výsledky a tabulka

Zámrsk – Jiskra Králíky  3 : 1 (Suchomel 3)

Zámrsk – Dolní Dobrouč  2 : 6 (Suchomel, Jiráček)

Dolní Dobrouč – Jiskra Králíky  5 : 1

 

1 DOLNÍ DOBROUČ         11 : 3           6  bodů

2 ZÁMRSK                         5 : 7           3  body

3 JISKRA KRÁLÍKY              2 : 8                    0  bodů

 

 

Turnaj Žamberk     26. 4. 2014  

V sobotu jsme odehráli další kolo turnajů starší přípravky na hřišti v Žamberku, kde kromě domácích nás čekala ještě Vraclav.

První utkání jsme sehráli s domácím celkem 1.FK Žamberk. Silnému a zkušenějšímu soupeři jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, což potvrzoval poločasový stav 1 : 1. Naše hra byla fotbalová s důrazem, nahrávkou a s minimem chyb. Nakonec však v pohledném utkání jsme po nešťastných gólech  prohráli 1 : 4.

Druhé utkání jsme sehráli s Vraclaví. Herně jsme byli lepším celkem, ale nedokázali jsme to potvrdit počtem vstřelených branek. Těsně před koncem jsme prohrávali 1 : 2, když jsme dostali příležitost přímého kopu, který přesnou střelou proměnil Vojta Suchomel a vyrovnal na 2 : 2. Doslova v posledních minutách jsme dokázali Michalem Jiráčkem vsítit vítěznou branku a rozdílový stav 3 : 2 jsme již ubránili.

V turnaji jsme obsadili pěkné druhé místo. 

 

Výsledky a tabulka turnaje:

Zámrsk – Žamberk  1:4 (Řehoř)

Zámrsk – Vraclav  3:2 (Jiráská, Suchomel, Jiráček)

Žamberk – Vraclav  6:0

 

1 ŽAMBERK                     10:1             6 bodů

2 ZÁMRSK                         4:6             3 body

3 VRACLAV                       2:9             0 bodů

 

 

Turnaj Zámrsk     20. 4. 2014  

V neděli 20. dubna byl na našem domácím hřišti odehrán první turnaj jarní části okresní soutěže starší přípravky. Tentokrát jsme přivítali celky z Kerhartic a Řetové.

V prvním utkání jsme se postavili mladým nadějím z Kerhartic, kterým jsme naší nekompromisní hrou nedali sebemenší šanci na úspěch a po výborném výkonu jsme zvítězili 9:2, kdy se 7 brankami v utkání a krásnou hrou blýskl náš mladý kapitán Matěj Bezdíček. Ve druhém utkání nás čekal silnější a věkově starší soupeř z Řetové  proti kterému jsme rovněž podali bojovný výkon a zcela zaslouženě vyhráli 3:1. Dvě vítězství nám zajistila 1. místo v turnaji. Zápasů se účastnili: v brance František Wayrauch,v obraně Vojta Suchomel, Nikola Jiráská a Jakub Tuček. V útoku pak Matěj Bezdíček, Denis Řehoř, Anežka Wayrauchová a Audrey Řehořová.

Trenéři ocenili kolektivní a bojovnou hru, kde nechyběla přesná přihrávka a mnohdy rychlý přechod do brejkových situací. Obranné řady podržel tentokráte výbornou hrou Vojta Suchomel. Velkou pochvalu za bojovnost a nasazení si zasloužil Denis Řehoř, který připravil mnoho brankových příležitostí.

 

Zámrsk – Kerhartice   9:2 (Bezdíček 7, Tuček, Řehoř)

Zámrsk – Řetová        3:1  (Bezdíček, Řehoř, Jiráská)

Řetová – Kerhartice   5:0

                                        

Pořadí v turnaji.

1 ZÁMRSK                           12:3             6 bodů

2 ŘETOVÁ                             6:3             3 body

3 KERHARTICE                     2:14           0 bod

 

 

 

 

 

**********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

JARO 2014

 

Turnaj vZámrsku – 26. 10. 2013

Osmý turnaj starší přípravky pořádal náš oddíl, kde hrála jen tři mužstva, SK Zámrsk, Sokol Vraclav a Sokol Sruby. V prvním utkání se střetla s mužstvem Sokola Vraclav.  Po vyhraném poločase  2 : 0  naše přípravka nakonec vyhrála 3 : 1. Ve druhém utkání hrála Vraclav s mužstvem Srubů, a po poločase  0 : 6 pro Sruby nakonec Vraclav prohrála vysoko 0 : 12.  V posledním utkání se bojovalo o vítězství v turnaji mezi naším mužstvem a celkem Srubů. Po našem prohraném poločase 0 : 4 naše přípravka nakonec prohrála poměrně vysoko 1 : 8. Celkové druhé místo je však pěkný výsledek. Nutno podotknout, že většina našich hráčů by celý fotbalový ročník sezony 2013-2014 mohla odehrát za mladší přípravku, ale rozhodnutí přihlásit se do vyšší věkové kategorie byla dobrá cesta, která naše hráče vyrovnanými zápasy se silnějšími soupeři posunula na vyšší úroveň, která se dozajista zúročí již v jarní části turnajové sezony.  Trenéři děkují všem hráčům za předvedené výkony a nasazení podzimní části a všem rodičům, kteří nám ochotně pomáhají.

Z 8 turnajů jsme 1x vyhráli, 1x skončili na druhém místě a 6x na místě třetím. Z 22 utkání jsme 9x zvítězili a 1x remizovali, zbylých 12 utkání prohráli.

 

Výsledky:

SK Zámrsk – Sokol Vraclav                     3 :   1        (V.Suchomel 3)

Sokol Vraclav – Sokol Sruby                    0 : 12

                                            SK Zámrsk – Sokol Sruby                          1 :   8       (V.Suchomel)

 

Pořadí v turnaji:

1.   Sokol Sruby                  20 : 1           6 bodů

2.   SK Zámrsk                     4 : 9             3 body           

3.   Sokol Vraclav                 1 : 15            0 bodů

 

 *********************************************************************************************************************************************************

Turnaj Vraclav – 19. října 2013   

K předposlednímu kolu turnajů starší přípravky jsme zavítali na Vraclav. V prvním utkání jsme překvapivě přehráli favorita z Dolní Dobrouče 5 : 2, kde se střelecky dařilo Vojtovi Suchomelovi, jenž vstřelil 4 branky. V dalším utkání jsme vedli již 2 : 0 nad domácí Vraclaví, ale slibný vývoj utkání jsme nedokázali dotáhnout do vítězného konce a utkání jsme po vyrovnaném výkonu prohráli 2 : 4. V posledním střetnutí turnaje se projevila na našich hráčích únava a se starším soupeřem z Kerhartic jsme záhy  prohrávali 0 : 3. Co jsme však předvedli v druhé půli byl výkon, který by nadchl i fotbalového laika. Těsně před koncem jsme dokázali po drtivém tlaku srovnat na 3 : 3. Nešťastně jsme však dostali branku na 3 : 4 a utkání prakticky již končilo, když jsme ještě dostali od rozhodčího poslední naději na vyrovnání s přímého kopu ovšem až z vlastní poloviny. To co se povedlo Vojtovi Suchomelovi bylo nevídané. Dokázal přímou střelou prostřelit vše, co stálo v cestě a takřka v poslední vteřině utkání jsme srovnali na nerozhodný stav 4 : 4. Dodatkové pokutové kopy, které rozhodly o bodech jsme však prohráli těsně 2 : 3, ale třetí místo v turnaji není neštěstí, naopak však pěkný výsledek, na kterém se dá stavět do dalších turnajů.

 Výsledky našeho mužstva:

  Zámrsk – Dolní Dobrouč   5 : 2   (Suchomel 4, Jiráská)

       Zámrsk – Vraclav             2 : 4   (Bezdíček, Suchomel)

 Zámrsk – Kerhartice         4 : 4    (Suchomel 3, Řehoř,    p.k. 2 : 3   Jiráček, Suchomel)

Pořadí turnaje:

1  DOLNÍ DOBROUČ          12 :   8             6 bodů

2  KERHARTICE                  13 : 12             5 bodů

3  ZÁMRSK                         11 : 10            4 body

4  VRACLAV                         7 :   8             3 body

*****************************************************************************************

Turnaj Verměřovice – 12. října 2013

K šestému kolu turnajů starší přípravky jsme zajížděli do Verměřovic. V prvním utkání jsme herně propadli proti Ústí nad Orlicí, které jsme prospali a prohráli 2 : 5. Ve druhém střetnutí jsme ve zlepšeném výkonu porazili domácí Verměřovice 3 : 0. V posledním utkání jsme prohrávali s celkovým vítězem turnaje Jiskrou Králíky již 0 : 3, ale obrovskou bojovností jsme dokázali srovnat na 3 : 3 a doslova mačkali soupeře do jeho branky. Nastřelili jsme 5 tyček a nedokázali proměnit penaltu v poslední minutě a tak jsme po srdnatém boji proti staršímu a zkušenějšímu soupeři odcházeli poražení se vztyčenou hlavou těsně 3 : 4. Bylo to nejfotbalovější utkání celého turnaje a to především díky našim mladým nadějím.

Turnaje se zúčastnili: Tomáš Syrový, František Wayrauch, Jakub Tuček, Nikola Jiráská, Vojta Suchomel, Matěj Bezdíček, Nikola Konečná, Adam Horák, Anežka Wayrauchová

Zámrsk – Ústí nad Orlicí       2 : 5        (Suchomel, Bezdíček)

Zámrsk – Verměřovice         3 : 0        (Bezdíček 2, Suchomel)

Zámrsk – Králíky                    3 : 4        (Suchomel,Jiráská, Bezdíček)

Pořadí turnaje:

   1 JISKRA KRÁLÍKY                              9 bodů

   2 ÚSTÍ NAD ORLICÍ                             6 bodů

   3 ZÁMRSK                            8 : 9       3 body

   4 VERMĚŘOVICE                                1 bod

********************************************************************************* 

28. 9. 2013    Turnaj Zámrsk

    Čtvrté kolo turnajů starší přípravky okresní soutěže jsme tentokráte hostili na našem hřišti, kde jsme v krásném sobotním slunečném dopoledni babího léta přivítali celky z Kerhartic, Verměřovic a Vraclavi.

    K prvnímu střetnutí jsme nastoupili proti celku z Kerhartic, který jsme po důrazné a odpovědné hře dokázali přesvědčivě porazit 9 : 1. V dalším duelu nás čekaly Verměřovice, které kvalitnější hrou dokonale prověřily trpělivost a nervy nejen hráčů, ale i trenérů a přihlížejících diváků. V krásném, dramatickém vyrovnaném utkání jsme několikrát vedli, ale soupeř se vždy po našich chybách dokázal gólově dotáhnout. Zvítězila však naše větší vůle po vítězství. Z tohoto duelu jsme odcházeli nakonec jako vítězové v těsném, ale spravedlivém poměru 7 : 6. O konečné turnajové vítězství nás čekal tradiční soupeř z Vraclavi. I když jsme v poločase vedli již 3 : 1 nakonec se za stavu 3 : 3 musely kopat doplňkové pokutové kopy, které jsme s bravurou a zásluhou našeho brankaře Fandy Wayraucha, který dva kopy chytil, zvládli 2 : 1 a mohli tak slavit zasloužené ovace pro vítěze.

Zámrsk – Kerhartice   9 : 1     (Bezdíček 4, Řehoř 3, Konečná, Suchomel)

Zámrsk – Verměřovice            7 : 6     (Řehoř 4, Suchomel 2, Bezdíček)

Zámrsk – Vraclav                    3 : 3  p.k. 2 : 1 (Suchomel 2, Bezdíček, p.k.: Bezdíček, Wayrauch)

Pořadí turnaje:

1 ZÁMRSK                             19 : 10             8 bodů

2 VERMĚŘOVICE                  23 : 12             6 bodů

3 VRACLAV                           14 : 12             4 body

4 KERHARTICE                       5 : 27             0 bodů

************************************************************************************************************

21. 9. 2013    Turnaj Vraclav

Ke třetímu kolu turnajů starší přípravky jsme v sobotu nastoupili na hřišti Vraclavi proti Řetové, Libchavám a domácí Vraclavi. K zápasům jsme odjížděli bez 2 silných opor v obraně, které si vyžádalo kompletní přeskupení rozestavění a změny herního systému na který jsou naši mladí fotbalisté navyklí. ,,Sedm statečných,, a jeden malý předškolák na střídání, však ukázalo velké srdce a trenéři jim mohli k výkonu byť s nepříznivým výsledkovým skóre pogratulovat a to především za obrovskou snahu a bojovnost, která děti semkla a dokázali jsme tak vybojovat cenné 3. místo. Děcka tentokráte doslova bojovala o každý míč a to i za nepříznivého stavu, což bylo pro přihlížející rodiče a trenéry opravdu pohlazením na fotbalové duši. Turnaje se účastnili: V brance František Wayrauch, v obraně Vojta Suchomel, Nikola Jiráská, Jakub Tuček a v útoku se střídali Matěj Bezdíček, Nikola Konečná, Adam Horák a Anežka Wayrauchová.

Výsledky jednotlivých zápasů:

Zámrsk – Libchavy                 1 : 8     (Suchomel)

Zámrsk – Řetová                    2 : 2  PK 3:2  (Tuček, Bezdíček, PK: Suchomel, Bezdíček)

Zámrsk – Vraclav                   2 : 4     (Bezdíček, Suchomel)

Pořadí turnaje:

1 LIBCHAVY                        25 :   5         8 bodů

2 VRACLAV                         13 :   6         7 bodů

3 ZÁMRSK                             5 : 14        2 body

4 ŘETOVÁ                             2 : 22       1 bod

 

********************************************************************

7. 9. 2013    Turnaj Kerhartice – starší přípravka

K prvnímu turnaji ve starší věkové kategorii nastoupila naše starší přípravka na hřišti v Kerharticích. V prvním utkání jsme prohráli s rivalem ze Srubů 1 : 5 po poločase 0 : 4. V druhém utkání jsme po zlepšeném výkonu doslova vydřeli těsné vítězství 3 : 2 nad domácími Kerharticemi. Do posledního zápasu jsme již rozehraní a rozkoukaní nastoupili s velkým respektem proti neporažené Vraclavi, se kterou jsme celý zápas drželi vyrovnaný výsledek 1 : 1. Herně jsme v tomto zápase byli poměrně lepším celkem, leč štěstěna se v napínavém konci utkání přiklonila na stranu Vraclavi, která nakonec 2 : 1 zvítězila a tím vítězně završila i celý turnaj. Náš celek nakonec skončil na 3. místě. Příkladný, obětavý výkon podali hráči Matěj Bezdíček a Denis Řehoř.

Pochvalu zaslouží i další zúčastnění hráči:  Vojta Suchomel, Nikola Jiráská, Jakub Tuček, Ema Veselá, František Wayrauch, Nikola Konečná, Adam Horák, Anežka Wayrauchová

Výsledky turnaje:

Zámrsk – Sruby                    1 : 5     (Bezdíček)

Zámrsk – Kerhartice             3 : 2     (Bezdíček 2, Konečná)

Zámrsk – Vraclav                  1 : 2     (vlastní)

Vraclav-Sruby                         2 : 1

Vraclav-Kerhartice                13 : 2

Sruby-Kerhartice                  10 : 0

Pořadí turnaje:

1.  Vraclav              17 :   4           9  bodů

2.  Sruby                16 :   3           6  bodů

3.  Zámrsk                5 :   9           3  body

4.  Kerhartice           4 : 26           0  bodů

 

 

 

PODZIM 2013 

SEZÓNA 2013  -  2014

***************************************************************************************************************************************** 

 

8. 6. 2013 – Turnaj v Zámrsku

Poslední turnaj sezóny sehrála naše starší přípravka na domácím hřišti pouze se třemi účastníky, když se mužstvo Semanína nedostavilo. V turnaji naše mužstvo zvítězilo bez ztráty bodu, druhé skončilo mužstvo Srubů a třetí celek Dolní Dobrouče.

                  

  1. ZÁMRSK                            6 bodů         24 :   5
  2. VRACLAV                          3 body         11 : 13
  3. DOLNÍ DOBROUČ           0 bodů           5 : 22

 

Střelci: Zeman 9, Syrový 4, Horák 4, Klofanda 3, Tomanová 2, Kytlicová 1, Peterka 1

 

************************************************************************************************************* 

Turnaj ve Vraclavi - 18. 5. 2013

V pořadí šestý turnaj absolvovala starší přípravka Zámrsku v sousední Vraclavi, kde hrála s mužstvy FK Česká Třebová B,  Sokol Dolní Dobrouč a domácím mužstvem Sokol Vraclav.

 

Výsledky:

D.Dobrouč – Zámrsk            1 : 4     Horák 2, Klofanda 2

Č.Třebová B – Zámrsk       16 : 0

Vraclav – Zámrsk                  5 : 5      Klofanda 2, Zeman 2, Pešek  (na pokut.kopy  1 : 2)

 

Pořadí v turnaji:

   1.  FK Česká Třebová B

   2.  SK Zámrsk

   3. Sokol Vraclav

   4. Sokol Dolní Dobrouč

 

Turnaje se zúčastnili:

 T.Syrový,  V.Klofanda,  D.Pešek,  M.Říha,  J.Zeman,  A.Horák,  J.Tomanová,  N.Kytlicová

 

 

 ****************************************************************************************************************

Turnaj v Dolní Dobrouči - 12. 5. 2013

Třetí turnaj sehrálo naše mužstvo starší přípravky v Dolní Dobrouči, kde se střetla mužstva Žamberku, Boříkovic, Zámrsku a domácí Dobrouče. Naše mužstvo se představilo v sestavě:

T.Syrový, V.Klofanda, D.Pešek, M.Říha, A.Horák, J.Tomanová, F.Peterka

Výsledky:

Žamberk  - Zámrsk                          1 : 3       Horák 3

Dolní Dobrouč – Zámrsk                 1 : 10     Klofanda 4, Horák 3, Pešek, Peterka, Syrový

Boříkovice – Zámrsk                        7 : 5       Syrový 5, Horák

 

Pořadí v turnaji:

1. Boříkovice

2. Zámrsk

3. Žamberk

4. Dolní Dobrouč

 

******************************************************************************************************************************

Turnaj v Žamberku - 4. 5. 2013

Mužstvo starší přípravky sehrálo svůj druhý turnaj na hřišti v Žamberku, za účasti mužstev: Žamberk, Dolní Dobrouč, Zámrsk a Česká Třebová B. Mužtvo přípravky hrálo v sestavě:

D.Řehoř, T.Syrový, V.Klofanda, J.Zeman, A.Horák, D.Pešek, M.Říha, F.Peterka, J.Tomanová

Výsledky a střelci našich gólů:

Česká Třebová B – Zámrsk              4  :  3     Syrový, Tomanová, Zeman

Žamberk – Zámrsk                           2  :  3     Zeman 2, Horák

Dol.Dobrouč – Zámrsk                    1  :  6     Syrový 2, Zeman 2, Horák, Klofanda

 

Pořadí v turnaji:

1.  Česká Třebová B

2.  Zámrsk

3.  Žamberk

4.  Dolní Dobrouč

*************************************************************************************************************************************

Turnaj v Dolní Dobrouči - 20. 4. 2013

Starší přípravka sehrála turnaj v Dolní Dobrouči za účasti čtyř mužstev: D.Dobrouč, Boříkovice, Žichlínek a Zámrsk.

V prvním utkání nastoupila naše přípravka proti celku Žichlínku, kterému podlehla 2 : 5, góly dali Syrový a Tomanová. Ve druhém utkání hráli naši proti domácímu celku, který „smetli“ v poměru 1 : 11, když pět gólů dal Horák, tři Syrový, po jednom Klofanda, Pešek, Kytlicová.  Ve třetím utkání se přípravka rozešla nerozhodně 4 : 4 s celkem Boříkovic, góly dali Horák 2, Klofanda a Tomanová, na střelbu ze značky pokutového kopu byli naši úspěšnější, když vyhráli  3 : 2 a tak skončili na druhém místě.

Pořadí v turnaji:

  1. Žichlínek
  2. Zámrsk
  3. Boříkovice
  4. D.Dobrouč 

 

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist