Mladší žáci

Turnaj v Zámrsku   14. 6. 2014

Poslední turnaj sezóny mladších žáků pořádal náš oddíl, ve kterém hrála mužstva Brandýsa n/O, Ústí n/O B, Žichlínku a domácího SK.

Výsledky:

Zámrsk – Brandýs n/O                        3 : 0   (2 : 0)

Ústí n/O B – Žichlínek                          0 : 4   (0 : 2)

Zámrsk – Ústí n/O B                           4 : 2   (1 : 2)

Brandýs n/O – Žichlínek                       0 : 5   (0 : 2)

Zámrsk – Žichlínek                              0 : 4   (0 : 2)

Brandýs n/O – Ústí n/O B                     0 : 3   (0 : 3)

Pořadí v turnaji:

1. TJ Žichlínek

2. SK Zámrsk

3. Jiskra Ústí n/O. B

4. Spartak Brandýs n/O

Turnaj  v České  Třebové  7. 6.  2014
Předposlední turnaj sehráli naši mladší žáci v České Třebové jen se třemi účastníky, protože mužstvo Jehnědí nepřijelo.

Výsledky:
Zámrsk – Čes.Třebová               1 : 4   (1 : 3)
(Vl.Klofanda)
Zámrsk - Ústí nad Orlicí              4 : 6   (1 : 3)
( Vl.Klofanda 2, Zeman 2)

Mužstvo Jehnědí nepřijelo, naši mladší žáci skončili na 3. místě.

1. 6. 2014   Turnaj v Brandýse nad Orlicí
  Další turnaj sehráli naši mladší žáci v Brandýse nad Orlicí, kde startovala mužstva Spartaku Brandýs n/O, SK Zámrsk, FK Česká Třebová a FK Jehnědí 1980.

Výsledky turnaje:

Brandýs n/O – Zámrsk              5 :   3   (1 : 1)    Zeman 3

Zámrsk – Čes.Třebová               0 : 16   (0 : 9

Zámrsk – Jehnědí                     13 :   0   (7 : 0)   Zeman 5, Klofanda 3, Syrový 3,

Turnaj     Jehnědí    24. 5. 2014

Další turnaj v pořadí pátý se hrál v Jehnědí , ve kterém hrála družstva  FK Jehnědí 1980, FK Sloupnice, FK Česká Třebová  a SK Zámrsk. V prvním utkání nastoupili naši žáci proti favoritu turnaje, který nás rozdrtil vysoko 1 : 13. Ve svém druhém utkání hráli s domácím mužstvem, kde po nerozhodném výsledku  2 : 2  jsme prohráli na střelbu ze značky pokutového kopu 1 : 2. V posledním utkání turnaje naši žáci „rozdrtili“ celek SK Sloupnice vysoko 8 : 1, když se střelecky dařilo Zemanoví, který dal čtyři góly.

Výsledky:

SK Zámrsk – FK Č.Třebová            1 :13  (0 : 4)   Zeman

ZemanSK Zámrsk – FK Jehnědí    2 :  2  (1 : 1)   Zeman, Klofanda  (PK 1 : 2   Zeman)

SK Zámrsk – SK Sloupnice             8 :  1  (2 : 1)   Zeman 4, Syrový 2, Klofanda, Kytlicová

27. 4. 2014  Turnaj v Zámrsku

Pořadatelem druhého jarního turnaje byl náš oddíl, kde se na našem hřišti utkala mužstva SK Zámrsk, Jiskra Ústí n/O „B“, Spartak Brandýs n/O. a SK Sloupnice.

V prvním dvojutkání hrálo proti sobě mužstvo SK Zámrsk a SK Sloupnice, na druhém hřišti hrála Jiskra Ústí n/O.“B“ proti Spartaku Brandýs n/O. Naše mužstvo o poločase vedlo už 5 : 0, ve druhé půli polevili, stupnice snížila, ale naši přidali ještě dva góly, konečný stav byl  7 : 1. Ve druhém utkání Ústí nad Orlicí „B“ také jasně přehrálo Brandýs n/O. 6 : 0, po poločase 4 : 0.

V dalším utkáních prohrál Zámrsk s Ústím n/O „B“, vysoko 2 : 11, po poločase 0 : 5, když nás soupeř jasně přehrával. Na druhém hřišti se střetla mužstva Sloupnice a Brandýsa n/O, kde po nerozhodném poločase 0 : 0 se nakonec radoval Brandýs n/O., který dokázal ve druhé půli dvakrát skórovat. Posledními utkáními turnaje byl souboj Zámrsku s Brandýsem n/O., kde po bezgólovém nerozhodném poločase nakonec naši vyhráli 4 : 0. Ve druhém současně hraném utkání jasně přehrálo Ústí n/O. celek Sloupnice 8 : 0, po poločase 5 : 0.

20. 4. 2014  Turnaj ve Sloupnici

Mladší žáci sehráli svůj první jarní mistrovský turnaj ve Sloupnici, kde skončili na třetím místě. Jednotlivé výsledky turnaje:

Zámrsk – Žichlínek                      1 : 2   (0 : 1)    T.Syrový

Sloupnice – Zámrsk                     5 : 3   (3 : 1)    T.Syrový, J.Zeman, D.Pešek

Turnaje se zúčastnili hráči a hráčky:

K.Řehoř, T.Syrový, Vl.Klofanda, F.Peterka, J.Zeman, D.Pešek, N.Kytlicová, B.Tučková

***************************************************************************************************************************************************************************************************************************

JARO 2014

Turnaj ve Sloupnici – 26. 10. 2013

Další turnaj sehráli naši mladší žáci ve Sloupnici s těmito výsledky:

V prvním utkání nastoupili proti favoritovi turnaje, celku Jiskry Ústí n/O. B, se kterým po poločase 1 : 0 nakonec remizovali 1 : 1. Na pokutové kopy vyhráli 2 : 1, když byl úspěšný J.Zeman a V.Klofanda, penaltu nedal T.Syrový.  Ve druhém utkání nastoupili proti domácímu celku a po bezbrankovém výsledku 0 : 0 opět došlo na penalty. Tentokrát byl úspěšný jen J.Zeman, když další neproměnil T.Syrový a V.Klofanda a naši hoši prohráli v nejhorším utkání turnaje 1 : 2. Ve třetím utkání měli za soupeře žáky z Brandýsa n/O., se kterými prohráli vysoko 0 : 4, po poločase 0 : 2, když utkání dle slov trenéra doslova „odflákli“.  V turnaji skončili na posledním 4. místě.

Pořadí v turnaji:

1.    Jiskra Ústí nad Orlicí B

2.    SK Sloupnice

3.    Spartak Brandýs n/O.

4.    SK Zámrsk

Turnaj v Zámrsku – 19. října 2013

Předposlední turnaj podzimní části mladších žáků se konal na hřišti v Zámrsku, když byl náš oddíl pořadatelem. Turnaje se zúčastnila mužstva SK Zámrsk, FK Česká Třebová B, SK Sloupnice a Jiskra Ústí n/O: B. Mužstvo odehrálo turnaj v sestavě:

Tomáš Konečný – Filip Peterka, Tomáš Syrový, Matěj Říha, Johana Tomanová, Vláďa Klofanda, Natálie Kytlicová, Jan Zeman

Výsledky jednotlivých utkání:

Zámrsk  -  Sloupnice                                       1 : 0   (Vl.Klofanda)

Č.Třebová B – Ústí n/O. B                              1 : 1    (p.k. 1 : 2)

Zámrsk  - Česká Třebová B                           4 : 8   (J.Zeman 2, Vl.Klofanda, N.Kytlicová)

Sloupnice – Ústí n/O. B                                   0 : 7

Zámrsk – Ústí n/O. B                                       1 : 5   (J.Zeman)

Turnaj Brandýs nad Orlicí – 13. října 2013

Šestý turnaj odehráli mladší žáci v Brandýse nad Orlicí, kde ještě hrál Žichlínek a Sloupnice.

Výsledky Zámrsku:

Zámrsk - Brandýs n/O.       2 : 2   (1 : 0)     D.Pešek, J.Zeman,   (p.k. 2 : 0,   T.Syrový, J.Zeman)

Zámrsk  - Žichlínek             0 : 3   (0 : 0)

Zámrsk – Sloupnice           2 : 2   (2 : 2)     J. Zeman, V.Suchomel,   (p.k. 2: 1, V.Klofanda, T.Syrový)

Ostatní výsledky

Žichlínek  -  Sloupnice            2 : 1
Žichlínek  -  Brandýs n/O         1 : 2
Brandýs n/O  -  Sloupnice        3 : 2  na pk

Turnaje se zúčastnili: Tomáš  Konečný, Tomáš  Syrový, Vladimír Klofanda, Matěj Říha,  David Pešek,Filip Peterka, Johana Tomanová, Natálie Kytlicová,  Jan Zeman,  Vojtěch Suchomel

Pořadí: 1. Brandýs nad Orlicí,   2. Žichlínek,   3. Zámrsk,   4. Sloupnice

Turnaj v Jehnědí – 5. října 2013

Mladší žáci zajížděli k pátému turnaji do Jehnědí, kde ještě hrálo mužstvo domácího Jehnědí a celek Žichlínku.

Sestava:Tomáš Konečný – Johana Tomanová,Tomáš Syrový, Matěj Říha, David Pešek, Vladimír Klofanda, Filip Peterka, Jan Zeman, Natálie Kytlicová,

Zámrsk - Jehnědí            7 : 1  ( 4 : 0)   J.Zeman 3, T.Syrový 2, F.Peterka,  D.Pešek

Jednoznačné přehrání soupeře.

Zámrsk - Žichlínek          0 : 2  (0 : 2)
Prvních 10 minut jsme zaspali, když jsme asi ještě „slavili“ vysoké vítězství nad Jehnědím, poté jsme začali hrát, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku

Mužstvo mladších žáků tak skončilo na druhém místě se  3. body a skórem 7 : 3. Vítězem se stal Žichlínek, třetí bylo Jehnědí.

28.9.2013   Turnaj  Sloupnice

Další turnaj sehráli naši mladší žáci ve Sloupnici, kde ještě mimo domácích a Zámrsku hrály Boříkovice a Jehnědí.

Zámrsk - Boříkovice               4 : 6     Klofanda 2, Zeman 2
Zámrsk - Sloupnice                9 : 2     Zeman 3, Tomanová 2, Klofanda 2, Pešek, Syrový
Zámrsk-Jehnědí                    16 : 0     Zeman 8, Pešek 4, Syrovy 3, Klofanda

Ostatní výsledky:
Sloupnice - Jehnědí            4 : 1
Boříkovice - Jehnědí           7 : 1
Boříkovice - Sloupnice        4 : 2

Vítězem se stalo mužstvo Boříkovic, naši mladší žáci skončili na 2. místě, třetí byla Sloupnice a čtvrté Jehnědí.

21. září 2013 – Turnaj v Zámrsku

V sobotu se na zámrském hřišti uskutečnil třetí mistrovský turnaj mladších žáků, kde se utkala mužstva Zámrsku, Brandýsa n/Orl., Sloupnice a Žichlínku/Lukové. Tentokrát naši mladí nepodali tak dobrý výkon jako v minulých turnajích a obsadili až třetí místo.

1.  Žichlínek/Luková                               14 :   2            9 bodů

2.  Sloupnice                                             9 : 10           6 bodů

3.  Zámrsk                                                 8 : 10           3 body

4.  Brandýs n/Orl.                                      3 : 12           0 bodů