Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

rozlosování
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2012 - MUŽI
Rozlosování I. A. třídy mužů:
 
 1. kolo    1-14        So   11. 8.   17,00     Zámrsk – Svitavy B 
         
 2. kolo    1 – 2       So   18. 8.   17,00     Zámrsk - Bítovany
 
 3. kolo    3 – 1       So   25. 8.   17,00     Březová n/S. - Zámrsk             odj. 14,45
 
 4. kolo    1 – 4       So     1. 9.   17,00     Zámrsk – Dolní Újezd
 
 5. kolo    5 – 1       Ne     9. 9.   17,00     Valy - Zámrsk                          odj. 15,00
     
 6. kolo    1 – 6       So   15. 9.   16,30     Zámrsk – Letohrad B
 
 7. kolo    7 – 1       Ne   23. 9.   16,30     Heřmanův Městec – Zámrsk    odj. 14,45  
 
 8. kolo    1 – 8       So   29. 9.   16,30     Zámrsk - Libchavy 
 
 9. kolo    9 – 1       So    6.10.   16,00     Třemošnice – Zámrsk              odj. 14,00
 
10. kolo   1 – 10     So   13.10.   16,00     Zámrsk - Srch
 
11. kolo   11 – 1     Ne   21.10.   15,30     Chrudim C – Zámrsk                odj. 14,00
 
12. kolo   1 – 12     So   27.10.   14,30     Zámrsk – Pardubičky
 
13. kolo   13 – 1     So     3.11.   14,00     Staré Hradiště – Zámrsk          odj. 12,15
 
 
 
 
******************************************************************
 
ROZLOSOVÁNÍ – JARO 2012 – MUŽI:
 
14.kolo   So   24.3.   15,00     Zámrsk – Ronov n/D.                 
15.kolo   So   31.3.   16,30     Prachovice – Zámrsk                   odj. 14,30
16.kolo   So     7.4.   16,30     Zámrsk – Horní Jelení      
17.kolo   Ne   15.4.   16,30     Řečany n/L. – Zámrsk                 odj. 14,15
18.kolo   So   21.4.   17,00     Zámrsk – Luže
19.kolo   So   28.4.   17,00     Zámrsk – Pardubičky
20.kolo   Ne     6.5.   17,00     Prosetín – Zámrsk                       odj.  15,30
21.kolo   So   12.5.   17,00     Zámrsk – Hlinsko B
22.kolo   Ne   20.5.   17,00     Holice B – Zámrsk                       odj.  15,30
23.kolo   So   26.5.   17,00     Zámrsk – Kameničky
24.kolo   Ne     3.6.   17,00     Bítovany – Zámrsk                      odj.  15,30
25.kolo   So     9.6.   17,00     Zámrsk – Načešice
26.kolo   So   16.6.   17,00     Rosice n/L. – Zámrsk                   odj.  15,15
 
 ***************************************************
***************************************************
 
Rozlosování - podzim 2011
 
Muži:
 
 1. kolo    So  13. 8.   17,00     Ronov n/D.     - Zámrsk                        odj.15,00
 2 .kolo    So  20. 8.   17,00     Zámrsk             - Prachovice
 3 .kolo    Ne  28. 8.   17,00     Horní Jelení     - Zámrsk                       odj.15,30
 4. kolo    So    3. 9.   17,00     Zámrsk             - Řečany n/L.
  5. kolo   Ne  11. 9.   17,00     Luže                 - Zámrsk                       odj.15,30
 6. kolo    So  17. 9.   16,30     Pardubičky       - Zámrsk                       odj.15,00
 7. kolo    So  24. 9.   16,30     Zámrsk             - Prosetín
 8. kolo    Ne   2.10.   16,00     Hlinsko B         - Zámrsk  (Olšinky hř.č.2)          odj.14,00
 9. kolo    So   8.10.   16,00     Zámrsk             - Holice B
10. kolo   Ne 16.10.   15,30     Kameničky       - Zámrsk                       odj.13,30
11. kolo   So    2.10.   15,30     Zámrsk            - Bítovany
12. kolo   So  29.10.   14,30     Načešice          - Zámrsk                       odj.12,30
13. kolo   So    5.11.   14,00     Zámrsk            - Rosice n/L.
 
 
 
********************************************
 
 
Rozlosování 39. ročníku turnaje
„O Putovní pohár Obecního úřadu v Zámrsku“
 
Který se koná 23. července 2011 na hřišti v Zámrsku.
 
 
    Hrací doba je 2 x 30 min s pětiminutovou přestávkou, po utkání se jako pomocné body střílí tři kopy ze značky pokutového kopu, které nesmí provádět stejný hráč.
    Hraje se ve dvou skupinách, ve skupině „A“ byl jako č. 1. nasazen domácí SK Zámrsk, ve skupině „B“ byl nasazen vítěz minulého ročníku, FK AGRIA Choceň.
K těmto byla přilosována další mužstva.
 
Skupina „A“                                          Skupina „B“
 
1. SK Zámrsk                                          1. FK AGRIA Choceň
2. Jiskra Litomyšl                                     2. SK Holice   
3. SK Vysoké Mýto                                   3. Sokol Sruby
 
 
1. utkání             8,30 –  9,35       SK Zámrsk - Jiskra Litomyšl
2. utkání             9,45 – 10,50       FK AGRIA Choceň – SK Holice
3. utkání           11,00 – 12,05       Jiskra Litomyšl – SK Vysoké Mýto
4. utkání           12,15 – 13,20       SK Holice – Sokol Sruby
5. utkání           13,30 – 14,35       SK Zámrsk – SK Vysoké Mýto
6. utkání           14,45 – 15,50       Sokol Sruby – FK AGRIA Choceň
 
O 5 – 6 místo   16,05 – 17,10 
O 3 – 4 místo   17,20 – 18,25
O 1 – 2 místo   18,35 – 19,40
 
Po skončení finálového utkání bude slavnostní vyhlášení a předání cen
 
 
 
 ********************************************
 
Rozlosování I. B třídy skupina "A" - Podzim 2011
 
 1. kolo     So 13. 8.      17,00          Ronov n/D.      - Zámrsk            odj.
 2 .kolo     So 20. 8.      17,00          Zámrsk             - Prachovice
 3 .kolo     Ne 28. 8.      17,00          Horní Jelení     - Zámrsk            odj.
 4. kolo     So   3. 9.      17,00          Zámrsk             - Řečany n/L.
 5. kolo     Ne 11. 9.      17,00          Luže                 - Zámrsk            odj.   
 6. kolo     So  17. 9.      16,30          Pardubičky      - Zámrsk            odj
 7. kolo     So  24. 9.      16,30          Zámrsk            - Prosetín
 8. kolo     Ne   2.10.      10,15          Hlinsko B        - Zámrsk (hř. 2) odj.    
9. kolo      So   8.10.      16,00          Zámrsk            - Holice B
10. kolo    Ne 16.10.      15,30          Kameničky      - Zámrsk            odj.
11. kolo    So 22.10.      15,30          Zámrsk            - Bítovany
12. kolo    So 29.10.      14,30          Načešice          - Zámrsk           odj.
13. kolo    So   5.11.      14,00          Zámrsk            - Rosice n/L.
 
 
 
********************************************
 
 
 
 
                       ROZLOSOVÁNÍ I. B. TŘÍDY – JARO 2011:
 
       14. kolo     So      26. 3.     15,00       Rosice n/L – Zámrsk                               odj.  13,00
       15. kolo     Ne        3. 4.      16,30      Zámrsk – Hlinsko B           
       16. kolo     So        9. 4.      10,15       Pardubice „C“ – Zámrsk                          odj.    8,30
       17. kolo     So      16. 4.     17,00       Zámrsk – Prachovice         
       18. kolo     So      23. 4.     17,00       Holice „B“ – Zámrsk                                odj   15,30
       19. kolo     So      30. 4.     17,00       Zámrsk – Ronov n/D.        
       20. kolo     Ne        8. 5.     17,00       Horní Jelení – Zámrsk                              odj. 15,30
       21. kolo     So      14. 5.     17,00       Zámrsk – Kameničky        
       22. kolo     Ne      22. 5.     17,00       Rozhovice – Zámrsk                                 odj. 15,00
       23. kolo     So      28. 5.     17,00       Zámrsk – Bítovany            
       24. kolo     Ne        5. 6.     17,00       AFK Chrudim „B“ – Zámrsk                      odj. 15,30
       25. kolo     So       11. 6.     17,00      Zámrsk – SK Chrudim „B“                     
       26. kolo     Ne      19. 6.     17,00       Prosetín – Zámrsk                                     odj. 15,30
 
 
 
 
TOPlist